reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 1 kwietnia telewizja n drożej?

dodano: 2011-02-27 13:05 | aktualizacja: 2011-02-28 14:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n/czytelnicy/Forum SK

n logo Z dniem 1 kwietnia 2011 r. telewizja nowej generacji n wprowadza zmiany w cenniku swoich usług - opłata za każdy pakiet tematyczny wzrośnie o 1 zł. Ponadto operator wycofa ze swojej oferty: Da Vinci Learning, JimJam, nRadio HD i radio nFilm HD. Dodatkowo kanał FOX Life HD trafi do pakietu Hity filmowe, a FOX HD zasili pakiet Informacja i Rozrywka. Telewizja n na razie nie potwierdziła tej informacji oficjalnie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ITI Neovision poinformowało o zmianach w ofercie telewizji nowej generacji n, które mają miejsce w związku z rozwojem oferty. Do 31 marca 2011 r. w pakiecie Dzieci będzie dostępny kanał Da Vinci Learning. Po tym terminie program zostanie wycofany z oferty, podobnie jak stacja radiowa nRadioHD oraz radio nFilmHD. Ponadto, od 1 kwietnia 2011 r. kanał FOX HD będzie dostępny w pakiecie Informacja i Rozrywka, natomiast kanał FOX Life HD będzie znajdował się w pakiecie Hity filmowe. Jednocześnie ITI Neovision informuje, że z dniem 31 grudnia 2011 r. kanał Jim Jam zostanie wycofany z oferty.

Ponadto po dniu 1 kwietnia 2011 r. mogą nastąpić zmiany w ramach kolekcji VOD nFilmHD VOD, udostępnionej obecnie bez opłat dla abonentów korzystających z opcji dodatkowej nFilmHD. ITI Neovision zastrzega sobie prawo do dokonania zmian, włącznie z możliwością całkowitego wyłączenia tej kolekcji, z oferty telewizji n.

Z dniem 1 kwietnia 2011 r. będzie obowiązywał również nowy cennik usług telewizji nowej generacji n. Opłata za każdy pakiet tematyczny wzrośnie o 1 zł. Jednym z powodów wprowadzonych zmian jest wzrost stawki VAT na usługi telewizyjne.
W cenniku dokonano również kilku zmian porządkujących. Wysokość opłat ponoszonych przez abonentów korzystających z aktualnych promocji na pakiety płatne przez okres promocyjny lub do czasu zmodyfikowania oferty pozostaje niezmieniona.

1 kwietnia ITI Neovision wprowadzi również porządkowe zmiany w Regulaminie świadczenia usług przez ITI Neovision, Cenniku Usługi „kolekcje VOD", Warunkach promocji „Oprogramowanie Turbo dla Abonentów".

W razie braku akceptacji dla opisanych powyżej zmian abonentom przysługuje prawo wypowiedzenia umowy, bez zachowania okresu wypowiedzenia. Rezygnacje należy przesyłać do dnia 21 marca 2011 r.

Wszystkie zmienione z dniem 1 kwietnia 2011 r. dokumenty są dostępne m.in. na stronie www.n.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...
reklama