reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosną Kuchnia.tv walczy ze zbędnymi kilogramami

dodano: 2011-03-01 12:46 | aktualizacja: 2011-03-01 17:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Kuchnia.tv

kuchnia.tv.jpg Od 28 lutego br. Kuchnia.tv proponuje widzom codzienny program o dietach, który poprowadzi Agata Jędraszczak. By lepiej zmotywować wszystkich chętnych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy Kuchnia.tv nawiązała współpracę z portalem kalorynka.pl i rozbudowała sekcję Dietoteka na www.kuchnia.tv. Dodatkowo ruszy specjalny konkurs dla osób, które przejdą na dietę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dieta Agaty” - nowy program o dietach wyprodukowany we współpracy z portalem kalorynka.pl poprowadzi Agata Jędraszczak, blogerka kulinarna, którą widzowie stacji znają z serii „ImprezuJEMY!”. Program można oglądać od 28 lutego, codziennie o godzinie 19:55.

Na www.kuchnia.tv w zmodernizowanej i odświeżonej sekcji Dietoteka pojawi się blog, w którym Agata Jędraszczak będzie opisywać swoje zmagania z dietą i potrawami opracowanymi na potrzeby programu. Za pośrednictwem sekcji będzie można wykupić dopasowaną do siebie dietę opracowaną przez specjalistów do spraw żywienia z portalu kalorynka.pl, obliczyć dzienne spożycie kalorii, a także poznać swoje BMI i zapotrzebowanie kaloryczne. Ponadto na forum Kuchni.tv i w sekcji Dietoteka będzie można porozmawiać o kuracjach odchudzających, swoich doświadczeniach w zrzucaniu kilogramów, a także wziąć udział w konkursie.

Konkurs będzie przeznaczony jest dla wszystkich internatów, którzy za pośrednictwem www.kuchnia.tv wykupią dietę na portalu kalorynka.pl i będą chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z odchudzaniem z innymi użytkownikami serwisu Kuchni.tv.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...