reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Warszawa przechodzi do online

dodano: 2011-03-25 15:17 | aktualizacja: 2011-03-26 22:40
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

tvn warszawa logo.jpg Grupa TVN informuje o zakończeniu emisji sygnału telewizyjnego TVN Warszawa i przeniesieniu online wszystkich aktywności związanych z tym projektem. Od 26 marca 2011 roku TVN Warszawa rozpoczyna nowy etap działalności polegający na całkowitym przejściu na platformę internetową www.tvnwarszawa.pl. Oferta TVN Warszawa wzbogaci również uruchomiony niedawno nowy serwis www.tvn.pl. TVN Warszawa nadaje w formie kodowanej za pośrednictwem satelity HOT BIRD 9 (13°E) w ramach CYFRY+, n, TP i TNK, w sieciach kablowych i w przekazie testowym w DVB-T z PKiN w Warszawie na k. 53.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według nieoficjalnych informacji, emisja będzie kontynuowana jeszcze przez dwa miesiące. Po czym działalność zostanie przeniesiona do sieci internetowej.

- Rynek reklamy lokalnej nie daje w naszej ocenie gwarancji, że kanał TVN Warszawa stanie się rentowny w 2011 roku. Jednocześnie, zmiany w sposobie konsumpcji mediów, w tym szczególnie treści audiowizualnych doprowadziły nas do przekonania, że koncentracja naszej aktywności w sieci pozwoli zarówno zoptymalizować model biznesowy TVN Warszawa, jak i najpełniej wykorzystać największe atuty tego projektu, do których bez wątpienia należy zaliczyć serwis tvnwarszawa.pl - powiedział Piotr Walter, wiceprezes Zarządu Grupy TVN.

TVN Warszawa, to uruchomiony 15 grudnia 2008 roku, projekt medialny poświęcony Warszawie i jej mieszkańcom. TVN Warszawa koncentrując się na życiu stolicy, oferuje wysokiej jakości treści o charakterze informacyjnym i rozrywkowym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

Telewizyjna antena na pasmo VHF.

49 zł Więcej...
reklama