reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

26 kanałów HD w telewizji n

dodano: 2011-04-05 12:32 | aktualizacja: 2011-04-05 16:22
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

National Geographic Channel HD W ramach strategicznego partnerstwa pomiędzy telewizją n a FOX International Channels, z dniem 5 kwietnia br. do oferty programowej telewizji n dołącza National Geographic Channel HD. Poszerzenie oferty telewizji n o kolejny kanał w jakości HD zwiększa do 26 liczbę kanałów w HD. Jednocześnie telewizja n pozyskuje dla swoich abonentów ponad 20 godzin premierowych programów National Geographic w 3D. Stacja nadaje w ramach n od godz. 16 na pozycji 42. Kilka, kolejnych kanałów zostało przesuniętych o jedną pozycję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Istotnym elementem umowy z FOX International Channels, odpowiadającym za międzynarodową dystrybucję National  Geographic Channel, jest również porozumienie w sprawie dostarczania treści 3D. Telewizja n zaoferuje ponad 20 godzin treści National Geographic zrealizowanych w technologii 3D i pokaże je premierowo zarówno w ramach pierwszej w Polsce regularnej usługi nShow3D, jak i usługi VOD.

Cieszymy się, że poszerzamy naszą współpracę z FOX International Channels, dodając kolejny wyjątkowy kanał jakim jest National  Geographic w rozdzielczości HD. Dzięki temu stale umacniamy na polskim rynku naszą pozycję lidera oferującego najlepszy kontent  w rozdzielczości HD i trójwymiarze – powiedział Christian Anting, Dyrektor Operacyjny telewizji n. – Dzięki najlepszej jakości obrazu w HD i największej liczbie kanałów w HD telewizja  n zmienia  sposób percepcji rozrywki swoich abonentów.

Dzięki współpracy z telewizją n, National Geographic Channel HD  dotrze do nowych odbiorców, którym dostarczy rozrywki na najwyższym poziomie. To jest kolejny krok w konsekwentnie przez nas realizowanej strategii rozwoju. Wzmacniamy wyniki naszych kanałów poprzez większe inwestycje w zakup kontentu, akcje marketingowe i działania operacyjne aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających widzów – powiedział Carlos Ortega – VP – Regional Director Central Eastern Europe.

National Geographic Channel to znaczący producent treści 3D, z którego korzystać będą również abonenci telewizji n. W ramach usługi nShow3D widzowie telewizji obejrzą premierę „The Eye 3D”, czyli fascynujące obrazy z najsilniejszego teleskopu optycznego na świecie. W „Blowdown 3D” podążymy śladem grupy specjalistów od detonacji, którzy wywołują wybuchy różnych znanych konstrukcji. Z kolei program „Meerkats 3D” (Surykatki 3D), pozwoli widzom śledzić jeszcze bliżej wzloty i upadki życia rodzinnego, tych powszechnie lubianych zwierząt, w ich naturalnym środowisku. „Polar Bears 3D” odsłoni niezwykłe sceny z życia małego niedźwiedzia polarnego i jego matki.

National Geographic Channel to miejsce, gdzie można znaleźć najlepsze programy o zwierzętach, przyrodzie, historii, nauce, technice, ludziach i nieznanych miejscach na całym świecie. Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 370 mln domów w 168 krajach i w 34 wersjach językowych. Bogata oferta programowa skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. National Geographic Channel daje możliwość poznania nowoczesnego świata, w którym żyjemy. Angażuje i stawia wyzwania, by poznać świat głębiej, na nowo. Programy na antenie National Geographic Channel to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Wśród znanych, popularnych serii dokumentalnych są: Czysta nauka, Tajemnice najtrudniejszych napraw, Katastrofa w przestworzach, Megafabryki czy Zaklinacz psów.

Parametry techniczne:

HOT BIRD 9 (13°E)
tp. 4 (11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NATIONAL GEO HD
PID V: 362
PID A: 388 (pol, AC3), 389 (eng, AC3)
PID PCR: 362
SID: 13023
PID PMT: 1023
Provider: CYFRA +
Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+, N3 - Cyfrowy Polsat), Conax (n)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI plus CEC 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m plus CEC z funkcją...

229 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama