reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GefenPRO ELR Extender dla HDMI z technologią PoL

dodano: 2011-04-06 14:52 | aktualizacja: 2014-02-09 00:28
autor: Anita Dąbek | źródło: Gefen

Gefen Gefen zaprezentował swój najnowszy extender, pozwalający na przekazywanie na duże odległości sygnałów pomiędzy urządzeniami. GefenPRO ELR Extender dla HDMI z PoL oferuje możliwość przesyłania sygnałów na odległość do 100 m za pomocą jednego kabla CAT-5. Jest to znaczna poprawa w stosunku do poprzednich rozwiązań, które wymagały dwóch kabli i to dla mniejszych odległości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacyjna technologia PoL (Power over Line) Gefen oparta o standard Power over Ethernet umożliwia zasilanie odbiornika, co daje dodatkową korzyść dla integratora. Zasilane dostarczane jest do odbiornika za pomocą zasilacza podłączonego do urządzenia-nadawcy. Każdy odbiornik wyposażony jest również w dodatkowe wyjście 5 V do zasilania dodatkowych produktów, np. skalera, przełącznika lub rozdzielacza, w miejscu wyświetlacza.

GefenPRO ELR Extender dla HDMI z PoL jest idealnym rozwiązaniem dla instalacji, w których pobór mocy jest ograniczony po stronie odbiorczej, na przykład przy montażu projektorów pod sufitem. Przez obniżenie wymagań dotyczących okablowania z dwóch do jednego, umożliwia instalatorom z łatwością dopasować się do istniejącego okablowania CAT-5 poprowadzonego w ścianie.Wideo HDMI w rozdzielczości Full HD 1080p, wsparcie 3DTV, audio, pilot IR, RS-232, Ethernet i zasilanie są dostarczone za pośrednictwem tego samego kabla CAT-5. Wśród obsługiwanych funkcji HDMI są: 3DTV, głębia koloru, playback i opóźnienie audio. Backchannel, IR oraz RS-232 mogą być używane do zdalnego sterowania wyświetlaczem.
 
Jako produkt GefenPRO, ELR Extender dla HDMI z PoL, posiada zaawansowaną pomoc techniczną, dwuletnią gwarancją i działanie plug and play.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 290 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama