reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hiszpania: Disney Junior zamiast Playhouse Disney

dodano: 2011-04-13 10:31 | aktualizacja: 2011-04-13 12:11
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Disney Junior Od czerwca 2011 roku Disney wprowadzi do Hiszpanii kanał dla dzieci Disney Junior. Nowy kanał zastąpi sygnał Playhouse Disney i będzie skierowany do widzów od 2 do 7 lat. Playhouse Disney rozpoczął nadawanie w 2011 roku, wypełniając niszę w Hiszpanii. Od tego czasu kanał promuje podstawowe wartości, takie jak przyjaźń, miłość i solidarność. Nie brakuje treści edukacyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak Playhouse Disney, Disney Junior będzie dostępny w ofertach głównych, hiszpańskich operatorów płatnej telewizji, takich jak Digital+, Movistar Imagenio, Ono i Orange oraz w ofertach głównych, regionalnych operatorów, takich jak R z Galicji i Telecable z Austrii.

W Hiszpanii Disney oferuje także kilka innych kanałów: Disney Channel dla dzieci od 6 do 14 lat (FTA w TDT), Disney XD skierowany do tej samej grupy docelowej, oraz Disney Cinemagic z serialami i filmami dla całej rodziny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...
reklama