reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hiszpania: Disney Junior zamiast Playhouse Disney

dodano: 2011-04-13 10:31 | aktualizacja: 2011-04-13 12:11
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Disney Junior Od czerwca 2011 roku Disney wprowadzi do Hiszpanii kanał dla dzieci Disney Junior. Nowy kanał zastąpi sygnał Playhouse Disney i będzie skierowany do widzów od 2 do 7 lat. Playhouse Disney rozpoczął nadawanie w 2011 roku, wypełniając niszę w Hiszpanii. Od tego czasu kanał promuje podstawowe wartości, takie jak przyjaźń, miłość i solidarność. Nie brakuje treści edukacyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak Playhouse Disney, Disney Junior będzie dostępny w ofertach głównych, hiszpańskich operatorów płatnej telewizji, takich jak Digital+, Movistar Imagenio, Ono i Orange oraz w ofertach głównych, regionalnych operatorów, takich jak R z Galicji i Telecable z Austrii.

W Hiszpanii Disney oferuje także kilka innych kanałów: Disney Channel dla dzieci od 6 do 14 lat (FTA w TDT), Disney XD skierowany do tej samej grupy docelowej, oraz Disney Cinemagic z serialami i filmami dla całej rodziny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...
reklama