reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale Cartoon Network od kwietnia w ipla

dodano: 2011-04-15 14:03 | aktualizacja: 2011-04-15 14:05
autor: Anita Dąbek | źródło: Cartoon Network

Cartoon Network Seriale Cartoon Network od kwietnia 2011 roku można oglądać w internetowej telewizji ipla. Największe hity Cartoon Network: „Ben 10”, „Tajemniczy Sobotowie”, „Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster”, „Atomówki” i „Laboratorium Dextera” od kwietnia są dostępne dla użytkowników internetowej telewizji ipla.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecność seriali Cartoon Network w ipla to kolejny krok, który ma na celu wyjście poza tradycyjne kanały dystrybucji animowanej oferty stacji i sprostanie potrzebom widzów, którzy coraz częściej oglądają swoje ulubione programy w sieci. Dostęp do programów Cartoon Network w ipla zyskać można poprzez aktywację pojedynczego odcinka lub aktywację pakietu zapewniającego dostęp do pełnej oferty Cartoon Network przez 30 dni. Informacja o cenach usługi w ipla: http://www.ipla.tv/Seriale/5000507-Cartoon-network


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...