reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Chello zaoferuje Art Television w Polsce

dodano: 2011-04-29 10:22 | aktualizacja: 2011-04-29 10:47
autor: Anita Dąbek | źródło: wirtualnemedia.pl

Art Television Spółka Chello Central Europe stała się dystrybutorem międzynarodowego kanału Art Television w Polsce. Stacja poświęcona jest sztuce i nadaje 24 godziny na dobę, oferując prezentacje video-artu, krótkometrażowe filmy eksperymentalne, artystyczne filmy cyfrowe i animowane, relacje z międzynarodowych wydarzeń kulturalnych oraz reportaże poświęcone nowym projektom artystycznym i wschodzącym artystom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Charakterystyczną cechą Art Television jest zminimalizowana obecność treści mówionych. Relacje i reportaże emitowane są po angielsku lub w języku oryginalnym. W planach jest dodanie do ramówki pozycji poświęconych polskiej sztuce.

Obecnie Art Television nadaje w SD, ale nadawca planuje utworzyć wersję HD, którą również Chello będzie w naszym kraju dystrybuować. Kanał został założony w 2004 roku w Paryżu. Obecnie oglądać go można w wielu krajach Europy. Jego właścicielem jest spółka Art Television Ltd.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...