reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-13 - 2020-08-14 - 2020-08-15

News Corp. chce kupić F1 na poważnie

dodano: 2011-05-04 11:10 | aktualizacja: 2011-05-04 14:22
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: rapidtvnews

F1 Niespełna dwa tygodnie od nieoficjalnych pogłosek, News Corp. oficjalnie potwierdził, że jest poważnie zainteresowany zakupem Formuły 1. EXOR, jeden z największych w Europie funduszy inwestycyjnych, potwierdził w oświadczeniu, że współpracuje z News Corp, we wczesnych etapach badania możliwości utworzenia konsorcjum w celu stworzenia długoterminowego planu dla rozwoju F1. Jak twierdzi EXOR, takie działania są „w interesie uczestników i fanów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dom Inwestycyjny, kontrolowany przez właścicieli Fiata - rodzinę Agnelli, informuje, że News Corp. spędzi najbliższe tygodnie i miesiące na pozyskaniu potencjalnych partnerów mniejszościowych i kluczowych interesariuszy w tym sporcie.

W dniu 21 kwietnia br. szef Formuły 1, Bernie Ecclestone, zaprzeczył powszechnym doniesieniom, by F1 była na sprzedaż. Taka transakcja, według niego, mogłaby ograniczyć prowadzenie negocjacji z innymi nadawcami. Rzeczywiście w swoim oświadczeniu, EXOR przyznał, że ​​współpraca z News Corp. nie daje gwarancji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama