reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zdalne Nagrywanie - nowa usługa UPC

dodano: 2011-05-10 13:47 | aktualizacja: 2011-05-10 13:58
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: UPC

Logo_UPC_New_2007 Od 10 maja br. UPC Polska oferuje nową, bezpłatną i unikalną na rynku usługę - Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC. Pozwala ona na zaplanowanie nagrywania ulubionych programów z dowolnego miejsca za pomocą telefonów komórkowych, iPhona, iPada i strony WWW. Dzięki temu abonenci UPC posiadający dekoder z nagrywarką, nawet będąc poza domem – na wakacjach, w pracy, czy na spacerze – będą mieć kontrolę nad telewizyjną ramówką.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właśnie rozpoczyna się nasz ulubiony serial, a my wciąż stoimy w korku? Trwa transmisja ważnego meczu, a nagłe sprawy zatrzymały nas w pracy? Wyjechaliśmy za miasto i ominie nas ulubiony program telewizyjny? Już nie!  Od teraz UPC Polska proponuje swoim klientom usługę Zdalne Nagrywanie, która pozwoli na pełną kontrolę telewizyjnej ramówki. To możliwość zdalnego zaplanowania nagrywania wybranego programu z dowolnego miejsca na świecie. Na dysk twardy dekodera nagrać można filmy, seriale i programy z bogatej oferty blisko 150 kanałów telewizyjnych, dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC. Dzięki nowej usłudze wszyscy użytkownicy Telewizji Cyfrowej UPC mogą również ustawić zdalnie na swoim dekoderze UPC Mediabox przypomnienie o interesującym programie.

Aby planować nagrania i przypomnienia poprzez stronę internetową, należy wejść na stronę: nagrywanie.upc.pl, a następnie zalogować się do Internetowego Przewodnika TV. Posiadacze iPhona i iPada mogą ściągnąć darmową aplikację z App Store, uzyskując w ten sposób dostęp do bieżącego programu telewizyjnego i funkcji planowania nagrań oraz przypomnień. Dodatkowo aplikacja daje możliwość zapoznania się  z najciekawszymi propozycjami filmów i programów z danego dnia w sekcji UPC Poleca, jak również prezentuje najciekawsze zwiastuny filmów z oferty UPC NA  ŻĄDANIE. Zaplanowanie nagrania możliwe jest także poprzez przeglądarkę internetową na każdym telefonie komórkowym pod adresem m.nagrywanie.upc.pl, niezależnie od marki i systemu operacyjnego. Każdy użytkownik nowej usługi może aktywować opcję wysyłania wiadomości e-mail na podany przy rejestracji adres internetowy, potwierdzającą zaplanowanie nagrania danego programu oraz wiadomość o jego statusie.

- Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC to absolutna nowość na polskim rynku. Usługa odniosła ogromny sukces w Holandii, a dziś także w Polsce rewolucjonizuje sposób oglądania ulubionych programów telewizyjnych, efektywniejszego zarządzania czasem wolnym i maksymalnego wykorzystania potencjału cyfrowej telewizji bez dodatkowych kosztów dla klienta. Teraz już nic godnego uwagi nas nie ominie. Zdalne nagrywanie to kolejny dowód innowacyjności oferty UPC, dzięki któremu wyznacza trendy na rynku. - powiedział Jarosław Pijanowski, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu, UPC Polska.

Zdalne Nagrywanie wpisuje się w projekt „Coolturalne After Hours z UPC”, w myśl którego UPC podejmuje działania, mające na celu dostarczenie klientom najwyżej jakości domowej rozrywki i efektywnego wykorzystania czasu w domu. Z przeprowadzonego przez UPC Polska w marcu br. badania wynika, że 40% klientów UPC uważa możliwość nagrywania za funkcję, która pozwala atrakcyjniej spędzić wolny czas. Wśród wielu dostępnych funkcji w Telewizji Cyfrowej UPC jako jedne z najważniejszych klienci wymieniają nagrywanie programów oraz Przewodnik TV. Ponad połowa klientów UPC (58%) posiadających funkcję nagrywania korzysta z tej funkcji co najmniej raz w tygodniu. Zdecydowanie najczęściej nagrywane przez klientów programy, to: filmy (85%) i seriale (49%). Obecnie blisko połowa klientów Telewizji Cyfrowej UPC korzysta z dekoderów UPC Mediabox z funkcją nagrywania.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...