reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja n w TP od 23 maja

dodano: 2011-05-18 17:01 | aktualizacja: 2011-05-18 17:14
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl

n i TP.jpg W poniedziałek, 23 maja 2011 roku Telekomunikacja Polska dokona zmian w swojej ofercie telewizyjnej. Abonenci TP uzyskają dostęp do pakietów telewizji n, a kanały HD dostępne będą także w ofercie IPTV tego operatora. W tym dniu Telekomunikacja Polska zorganizuje konferencję prasową, na której zaprezentuje m.in. ofertę szybkiego Internetu (do 80 Mb/s) oraz telewizji. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Grupa TP podpisała umowę z Grupą TVN, która będzie obowiązywała właśnie od 23 maja.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że operator wprowadzi zmiany w swoich dotychczasowych pakietach telewizyjnych. Oferta TP zostanie wzbogacona o główne kanały Polsatu, w tym Polsat HD (do oferty podstawowej). Nowością będzie także wprowadzenie kanałów HD do usługi IPTV TP.

Abonenci TP otrzymają dostęp do pakietów z oferty telewizji n, w tym do najbogatszej na rynku oferty kanałów w jakości HD. Pakiety n (np. hity filmowe, sport i motoryzacja, dla dzieci czy moda i muzyka) mają być sprzedawane jako pakiety dodatkowe do podstawowych pakietów (np. Neostrada + telewizja). Powiększy się także oferta pakietów premium, które będą tożsame z tymi z oferty telewizji n (nFilm HD, HBO HD, Cinemax HD, Filmbox, erotyczny pakiet Noc).

Nowa oferta Telekomunikacji Polskiej oraz telewizji n (Neostrada + telewizja) ma być dostępna w salonach Grupy TP/Orange oraz punktach sprzedaży telewizji n.

Więcej szczegółów przedstawionych zostanie podczas poniedziałkowej konferencji TP.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama