reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Verbatim na rynku oświetlenia LED i OLED

dodano: 2011-05-31 13:29 | aktualizacja: 2011-05-31 15:27
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Verbatim

logo_VERBATIM.gif Verbatim z początkiem 2011 zainicjował działalność na europejskim rynku oświetlenia LED i OLED. Należąca do japońskiej grupy Mitsubishi Chemical Corporation (MCC), firma Verbatim kieruje swoją ofertę nowatorskich rozwiązań głównie do klientów indywidualnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Verbatim znany jest jako jeden z największych światowych producentów urządzeń do magazynowania danych cyfrowych. Niemal każdy użytkownik komputerów zetknął się z płytami CD, DVD, Blu-ray, dyskami twardymi oraz pendrivami sygnowanymi logiem Verbatim. Spółka matka, Mitsubishi Chemical Corporation, jest z kolei jedną z największych światowych firm chemicznych. Dzięki know-how oraz rozwiązaniom dostarczanym przez MCC, które ma ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji materiałów oświetleniowych, Verbatim zdecydował się wejść na nowy rynek pod własną marką.

Od początku 2011 można w Polsce nabyć żarówki w technologii LED. Obecnie w ofercie znajduje się 14 różnych świetlówek skonstruowanych zgodnie z najwyższymi standardami technologicznymi oraz środowiskowymi. Dzięki temu LED Verbatim zużywają znacznie mniej energii niż konwencjonalne żarówki. Oznacza to, że emitują także mniej CO2, a to pozwala wszystkim efektywniej chronić naszą planetę. Wyjątkową wydajność, wyższą nawet o 85% od tradycyjnej żarówki, diody LED Verbatim zawdzięczają surowcom z jakich są skonstruowane m.in. azotkowi galu i fosforu. Ponadto Verbatim wchodzi także na rynek diod OLED. W kwietniu 2011 r. podczas wystawy Fuorisalone w Mediolanie firma zaprezentowała komercyjne zastosowanie diod OLED w panelach oświetleniowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...