reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asus G74 stworzony z myślą o graczach

dodano: 2011-05-31 14:35 | aktualizacja: 2011-05-31 16:24
autor: Karol Czechowicki | źródło: Asus

ASUS G74 ASUS, zapowiedział wprowadzenie na rynek serii notebooków ASUS G74. Nowe komputery należą do ekskluzywnej rodziny produktów ASUS Republic of Gamers, stworzonej z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach komputerów - graczach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Filozofia marki Republic of Gamers opiera się na trzech ideałach: najwyższej wydajności, innowacyjności i projektowaniu z myślą o graczach - powiedział Jackie Hsu, wiceprezes i główny menedżer do spraw sprzedaży w firmie ASUS.

Inspiracją dla projektantów i konstruktorów ASUS G74Sx 3D był myśliwiec Stealth. Dynamiczny, geometryczny kształt obudowy przywodzi na myśl linię kadłuba amerykańskiego samolotu, zaś najnowsze procesory Intel Core 2Quad-Core i5 oraz i7 drugiej generacji gwarantują godną tej maszyny moc. Karta graficzna NVIDIA GTX 560M zapewnia płynność animacji przy natywnych rozdzielczościach i wysokich ustawieniach szczegółów na 17 calowej matrycy Full HD, podczas gdy NVIDIA 3D Vision oferuje graczom całkiem nowy wymiar gier i filmów.

ASUS G74Sx wykorzystuje innowacyjny układ termiczny, dzięki któremu urządzenie nie przegrzewa się nawet podczas długiej, intensywnej pracy. Za cyrkulację powietrza odpowiadają dwa wentylatory zainstalowane z przodu notebooka oraz dwa otwory odprowadzające ciepłe powietrze z tyłu obudowy.

ASUS G74Sx został wyposażony w przyjazną graczom klawiaturę. Wykonana z metalu podstawa nie ugina się, a podświetlane klawisze gwarantują precyzję nawet podczas gry w półmroku. Blok dużych kursorów, który umieszczono z dala od głównej części klawiatury, minimalizuje ryzyko pomyłkowych wciśnięć klawiszy podczas gry.

W ciągu ostatnich pięciu lat, produkty z rodziny ROG zyskały uznanie wielu renomowanych instytucji branżowych odbierając nagrody od m.in. iF Design, Red Dot i Good Design. Spotkały się także z ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników na całym świecie. Ponad 1200 nagród przyznanych przez media jest świadectwem jakości i innowacyjności zapewnianej przez ROG.

- Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom najbardziej innowacyjnych i najwydajniejszych urządzeń. Za najwyższą jakość produktów z rodziny Republic of Gamers odpowiada zespół ekspertów oddanych tworzeniu i rozwojowi technologii, które nie tylko idealnie trafiają w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników - powiedział Jackie Hsu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...