reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja n na kartę

dodano: 2011-05-31 17:44 | aktualizacja: 2014-11-13 20:17
autor: Anita Dąbek/Janusz Sulisz | źródło: n.pl

n na kartę 1 czerwca 2011 roku niespodziewanie telewizja n wprowadza w ramach marki n nową ofertę prepaid pod nazwą n na kartę, zapewniając użytkownikom dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 w jakości HD oraz pierwszego w Polsce regularnego serwisu nShow3D nadawanego w technologii 3D. Wprowadzenie telewizji n na kartę do portfolio marki n, ma na celu dostarczenie klientom rozrywki na najwyższym poziomie i pozostawienie w Ich rękach decyzji odnośnie formy korzystania z oferowanych treści.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
n na kartę – nowość na rynku prepaid, to propozycja skierowana do wszystkich osób ceniących sobie niezależność i wolność podejmowania decyzji. Jej podstawowe wyróżniki i zarazem bezdyskusyjne zalety to m.in.: brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu oraz prosty dostęp do oferty na zasadzie doładowania miesięcznego.

- Istotna część klientów, decydując się na korzystanie z usługi  telewizyjnej, nie chce wiązać się stałą umową z jej dostawcą. Telewizja n na kartę została stworzona dla tego właśnie segmentu użytkowników płatnej telewizji dając im pełną wolność wyboru i jednocześnie najwyższą jakość jaką gwarantuje marka n - powiedział  Christian Anting, Wiceprezes Zarządu ITI Neovision, właściciela telewizji n.  

Telewizja n na kartę dostępna będzie na dwa sposoby: w zestawie ze specjalnie przygotowanym dekoderem HD, a także bez dekodera w zestawie z nowoczesnym modułem nCAM HD, który umożliwia korzystanie z kanałów telewizji n na kartę za pomocą innych tunerów satelitarnych z systemem CI/CI+ lub za pomocą telewizora satelitarnego - telewizora z fabrycznie wbudowanym tunerem satelitarnym.Oferta kanałów n na kartę:

Pakiet Bez Opłat:
- TVP 1
- TVP 2
- TVN (SD)
- TVN HD
- TVN Siedem
- Religia TV

Pakiet Domowy HD:
- TVN HD
- TVN HD +1
- TVN (SD)
- TVN 24
- TVN Style
- TVN Turbo
- TVN Meteo
- TVN CNBC
- TVN Siedem
- TVP 1
- TVP 2
- TVP Info
- TVP Sport
- Discovery Channel
- Religia TV
- TV 4
- Kino Polska
- Disney Channel
- Disney XD
- AXN
- Wojna i Pokój
- Eska TV
- Eurosport
- nSport (SD)
- Orange Sport Info
- TVP Seriale
- Polsat

Pakiet Premium HD:
- TVP HD
- nSport HD
- Eurosport HD
- MGM HD
- Animal Planet HD
- Discovery Showcase HD
- NatGeo Wild HD
- MTVNHD
- BBC HD
- Filmbox HD
- nShow 3D

Pakiet Bez Opłat będzie aktywny przez 1 miesiąc od wygaśnięcia dostępu do pozostałych pakietów. Warunkiem korzystania z Pakietu Premium HD jest korzystanie z Pakietu Domowego HD. nShow 3D jest dostępny wyłącznie dla telewizorów wspierających 3D w technologii "side by side".


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...