reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ICY BOX w Veracomp

dodano: 2011-06-08 13:16 | aktualizacja: 2011-06-08 13:42
autor: Anita Dąbek | źródło: Veracomp

Icy Box Na podstawie zawartej z firmą RaidSonic umowy dystrybucyjnej, Dział Produktów Retail Veracomp poszerzył ofertę o produkty marki ICY BOX. Wśród nowości znalazły się zarówno urządzenia dla małych i średnich firm, jak i akcesoria multimedialne dla użytkowników zainteresowanych domową rozrywką.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Veracomp dostępnych jest kilka modeli wielofunkcyjnych serwerów plików NAS marki ICY BOX, dedykowanych firmom z sektora MSP oraz użytkownikom domowym. Urządzenia te realizują wszystkie standardowe funkcje serwera plików, a ponadto - w zależności od modelu - mogą pomieścić do dwóch 3,5-calowych dysków twardych, natomiast wybrane posiadają też złącze USB 3.0.

Wśród akcesoriów komputerowych ICY BOX, najliczniejszą pozycję stanowią obudowy na dysk twardy (plastikowe i aluminiowe), gdzie można znaleźć urządzenia przeznaczone dla dysków 2,5 oraz 3,5-calowych, wyposażone w złącza USB 2.0 lub 3.0, a ponadto wyróżniające się dodatkowymi opcjami, jak szybki backup. Dla dysków twardych (2,5-3,5”) dedykowane są również stacje dokujące: od najprostszych po wersje z hubem USB i czytnikiem kart SD. Natomiast na potrzeby domowej rozrywki, ICY BOX proponuje odtwarzacze multimedialne z dyskiem sieciowym.

Produkty ICY BOX można już zamawiać w Veracomp.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...