reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10.07 „Biografie: Kate Middleton” w Club TV

dodano: 2011-06-14 15:36 | aktualizacja: 2011-06-14 17:26
autor: Anita Dąbek | źródło: Club TV

Club TV Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.
W lipcu 2011 bohaterami opowieści są ikony mody XX wieku. Kate Moss, rodzina Guccich, Twiggy oraz ikona mody nowego stulecia: Kate Middleton.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ślubem stulecia okrzyknięto ślub Kate Middleton i księcia Williama. Kate nie była jednak taką panną młodą, jakiej oczekiwałaby rodzina królewska – od 350 lat żaden następca tronu nie poślubił kobiety spoza kręgu arystokracji. Choć w jej żyłach nie płynie błękitna krew, Kate posiada inną zaletę – typową dla jej rodziny ambicję i determinację, dzięki którym Middletonowie wspięli się z podziemi brytyjskich kopalni na wieże pałacu królewskiego. Zobaczymy, jak zawziętość Kate pomogła jej przetrwać pościgi paparazzi, nadawane przez media złośliwe przezwiska i upokarzające publiczne zerwanie.

Kate Middleton, urodzona w szpitalu Royal Berkshire w miejscowości Reading w angielskim hrabstwie Berkshire, jest najstarszą córką Michaela Middletona, byłego dyspozytora lotów, który dorobił się fortuny, oraz Carole Middleton, z domu Goldsmith, która pracowała jako stewardessa. Obecnie jej rodzice są właścicielami Party Pieces, firmy wysyłkowej sprzedającej akcesoria na przyjęcia dla dzieci. Kate ma młodszą siostrę Philippę i młodszego brata Jamesa.

Middleton dorastała w Bucklebury, Berkshire, na południu Anglii. Do 13. roku życia chodziła do szkoły St Andrew’s w Pangbourne, a następnie do prywatnego Marlborough College. Razem z księciem Williamem studiowała na Uniwersytecie St. Andrews w szkockim hrabstwie Fife. W 2005 ukończyła Wydział Historii Sztuki.

Na początku 2006 r. pojawiły się pogłoski, że Kate zamierza otworzyć własną firmę wysyłkową zajmującą się sprzedażą luksusowej odzieży dziecięcej. Postanowiła jednak zrezygnować z tych planów po wycofaniu się kluczowego inwestora. W listopadzie 2006 r. przyjęła posadę młodszego kierownika zakupów w dziale akcesoriów brytyjskiej sieci odzieżowej Jigsaw.

Jej związek z księciem Williamem, od początku cieszący się ogromnym zainteresowaniem mediów, trwał mniej więcej od Bożego Narodzenia 2003 r.

16 listopada 2010 r. Kate i William podali do publicznej wiadomości, że w 2011 roku zamierzają się pobrać. Ceremonia zaślubin odbyła się 29 kwietnia br.

Podczas ogłoszenia zaręczyn książe William powiedział: Nadszedł odpowiedni moment. Oboje jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Panna Middleton dodała, że wstąpienie do rodziny królewskiej to „nie lada wyzwanie”, jednak wyraziła nadzieję, że sobie poradzi.

Biografie: Kate Middleton
10 lipca, godz. 16.30 w Club TV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...