reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci Learning o walce z uzależnieniem

dodano: 2011-06-22 15:18 | aktualizacja: 2011-06-22 15:20
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Da Vinci Learning

da vinci learning.jpg Wszechobecne narkotyki we współczesnym świecie. Przemyt przynoszący ogromne zyski handlarzom i śmierć uzależnionym. Jak walczyć z zagrożeniem, które pochłania miliony ofiar. Jak chronić przed narkomanią i HIV? 26 czerwca 2011 roku o godz. 22.00, w Międzynarodowy Dzień Walki z Narkomanią, dzięki Da Vinci Learning dowiemy się o metodach walki z uzależnieniem i działaniach profilaktycznych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Każdego roku z powodu użycia narkotyków umierają tysiące osób. Są kontynenty, gdzie narkomania przybiera zjawisko epidemii. Heroina i kokaina uzależniają coraz młodsze osoby. Dożylne zażywanie narkotyków jest głównym powodem zakażenia HIV. Rozmiary zagrożenia mogą zmniejszyć przede wszystkim działania profilaktyczne. Dzięki działalności aktywnych grup wsparcia, pracowników specjalnych projektów i stowarzyszeń podejmowane są akcje, które powodują, że zmniejsza się ryzyko zarażenia. Przedłużają one i niejednokrotnie ratują życie tym, którzy są nieświadomi ryzyka lub bezradni wobec choroby.

26 czerwca 2011 roku w programie dokumentalnym pt. „Jak obchodzić się z narkotykami?” Da Vinci Learning opowie, jak pomóc osobom, które już nie umieją same sobie pomóc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...