reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom Blink! może nadawać w Polsce

dodano: 2011-06-30 15:09 | aktualizacja: 2011-06-30 16:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

Viacom Blink W Polsce może wystartować nowy kanał Viacom Blink! Czeski regulator medialny Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na swoim ostatnim posiedzeniu dał zielone światło dla tego nowego projektu. Czeski regulator udzielił spółce MTV Networks zgodę na zmianę nazwy ze Spike na Viacom Blink! i na zmiany na liście krajów, w których wystartuje nowy kanał (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Czarnogóra, Słowenia, Albania, Macedonia).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W porównaniu z pierwotną listą brak Rosji, Izraela, Ukrainy, RPA, Nigerii i Kenii. Za to pojawiły się następujące kraje: Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Czarnogóra, Słowenia, Albania, Macedonia.

Głównym językiem dla Viacom Blink! będzie polski. W programie znajdą się seriale (30-50 proc. czasu antenowego), reality show (15-30 proc.), a także filmy animowane, fabularne, dokumentalne i lifestylowe.

RRTV powiadomi organy regulacyjne w państwach członkowskich Unii Europejskiej, Bułgarię i Słowenię o przyznaniu licencji. Pierwotną licencję udzielono 3 sierpnia 2010 roku na program o nazwie Spike.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...