reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokumenty przyrodnicze w TVN Meteo

dodano: 2011-07-06 11:21 | aktualizacja: 2011-07-06 14:04
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

TVN Meteo Od lipca na antenie TVN Meteo pojawi się seria nowych programów. Wakacyjna ramówka pogodowej stacji zostanie wzbogacona o nowy blok tematyczny, prezentujący dokumentalne filmy przyrodnicze. TVN Meteo jest stacją tradycyjnie oferującą swoim widzom najważniejsze informacje pogodowe, a także aktualizowane na bieżąco prognozy pogody dla Polski i świata. Od lipca obok prognoz i tematycznych magazynów, stałym punktem na antenie staną się też serie dokumentalnych filmów przyrodniczych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w lipcu, dzięki filmowi „Wulkany świata” (premiera: 3 lipca, godz. 11:05) będzie można wybrać się na geologiczną ekspedycję z niesamowitym badaczem wulkanów Guy’em de Saint Cyrem. Geolog odkryje w nim sporo ciekawych sejsmologicznie miejsc, takich jak Hawaje czy Wanatu. Guy to niestrudzony przewodnik, który pozwoli widzom odkryć nieznane miejsca. W świat zwierzęcych dźwięków wprowadzi widzów fascynujący dokument „Symfonia zwierząt” ( premiera: 11 lipca, godz. 11:05 ). A pod koniec lipca TVN Meteo zaprezentuje „Dzikie Morze Północne” ( premiera: 25 lipca, godz. 11:05 ) i jego zapierające dech w piersiach krajobrazy. To świetna okazja, aby zobaczyć unikalne zdjęcia podwodne i powietrzne obszaru od niemieckiego wybrzeża, poprzez piaszczyste wybrzeża Danii, aż po norweskie fiordy.

W sierpniu – przyjdzie pora na „Łąkę” – wielokrotnie nagradzany majstersztyk dokumentalny, w którym użyto najbardziej zaawansowanej technologii zapisu obrazu, animacji i efektów specjalnych. Wszystko po to, by ukazać rozwój jednej łąki począwszy od epoki lodowcowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...