reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: Kampania reklamowa „The Voice of Poland”

dodano: 2011-07-14 12:11 | aktualizacja: 2011-07-14 12:14
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP 2 TVP 2 Dwójka The Voice of Poland 14 lipca br. rozpoczęła się kampania reklamowa nowego, produkowanego z ogromnym rozmachem, muzycznego show TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Kampania ma zachęcić widzów do uczestnictwa w programie, zwłaszcza, że tego samego dnia rusza internetowy casting.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy etap kampanii rozpocznie się w połowie lipca i potrwa dwa tygodnie. Obejmie on emisję reklam radiowych (Radiowa Trójka i RMF FM) oraz internetowych form reklamowych na portalach youtube.pl i gazeta.pl. Planowany jest także mailing do użytkowników serwisów pocztowych interia.pl. W związku z okresem wakacyjnym działania reklamowe zaplanowano również w kurortach nadmorskich, gdzie będą wyświetlane spoty promocyjne programu. Działaniom zewnętrznym towarzyszy autopromocja na antenie TVP2. Kampanię reklamową zaplanował dom mediowy Maxus-Warszawa.

Drugi etap kampanii „The Voice of Poland” został zaplanowany od połowy sierpnia do końca września.

„The Voice” to format, który odniósł wielki sukces na całym świecie. Jedyny, w którym najważniejszy jest głos!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...