reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pogromcy nudy” w Discovery Science

dodano: 2011-07-22 11:09 | aktualizacja: 2011-07-22 11:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: Discovery Science

discovery science Wiele można zarzucać Amerykanom, ale na pewno nie to, że nie umieją się bawić. W nowym programie „Pogromcy nudy” komik Dave Mordal przybliża ulubione rozrywki mieszkańców USA. Oczywiście nie chodzi o „zwyczajne” hobby, ale o te najbardziej ekstremalne. Dave spotyka zapaleńców, którzy całkiem serio traktują swoje wyjątkowe zainteresowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poznamy miłośników wyścigów na dziwnych pojazdach i śmiałków, którzy na Florydzie uprawiają zapasy z aligatorami. Dave przyjrzy się także działaniom fanów RPG oraz paintballu. Okazuje się, że kombinacja obu gier daje naprawdę emocjonujący i wybuchowy efekt. Uczestnicy nie tylko do siebie strzelają, ale również mają skomplikowane zadania do wykonania – na przykład usiłują odnaleźć legendarną Wielką Stopę

Amerykanie znani są ze swojego zamiłowania do koni mechanicznych. Wykazują się także wielką fantazją w konstruowaniu maszyn, które potem biorą udział w nietypowych zawodach. Wspinaczka górska pojazdami typu buggy, wyścigi po bagnach czy „autobusowe zapasy” to tylko niektóre z nich.

Dave przybliży także rozrywkę o nazwie „Dagorhir” – czyli bitwę, w której walczą wojownicy przeróżnych formacji. Są tu Rzymianie, samurajowie, wojownicy Ninja, Orkowie oraz Elfy. Spotykają się w jednym celu – żeby spuścić pozostałym uczestnikom „niezły łomot”. Co ciekawe, w potyczkach biorą udział także kobiety, które nie mogą liczyć na taryfę ulgową.
Widzowie kanału Discovery Science zapewne pamiętają główne zasady i historię zawodów „Punkin Chunkin”. Jednak Amerykanie nie tylko rzucają dyniami do celu, ale również wykorzystują je do... budowania łodzi.

Poza świetną zabawą, za każdym z hobby, któremu przygląda się Dave, kryje się jednak niebezpieczeństwo. W trakcie wspomnianych zapasów z krokodylami jedna z uczestniczek została ugryziona, ponieważ niewłaściwie chwyciła gada. Na szczęście poza drobnymi uszkodzeniami twarzy nie odniosła większych obrażeń.

Słynny komik nie tylko relacjonuje te niesamowite „zabawy”, ale również bierze w nich udział. Wychodzi mu to z różnym skutkiem, ale dzięki temu wiadomo, że wiele spośród tych zadań naprawdę ciężko wykonać amatorowi. Przyglądając się jego zmaganiom można z całą pewnością stwierdzić – nie róbcie tego w domu!

Pogromcy nudy
(ang. Wreckreation Nation)
Premiera: we wtorek, 16 sierpnia, o godz. 22.30 w Discovery Science
Emisja kolejnych odcinków: we wtorki, o godz. 22.30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...