reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale 20th Century FOX w TVP

dodano: 2011-08-29 12:59 | aktualizacja: 2011-08-29 13:04
autor: Anita Dąbek | źródło: FOX

Fox International Channels Dział dystrybucji FOX International Channels Poland w ostatnim czasie podpisał kontrakty ze stacjami telewizji naziemnej w Polsce na dystrybucję produkcji 20th Century FOX oraz National Geographic. Seriale, które swoją premierę w Polsce miały na kanale FOX, pojawią się w ramówce jesiennej Telewizji Polskiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą produkcją jest serial muzyczno-komediowy „Glee”, śledzący losy szkolnego klubu muzycznego, który zdobył wielką popularność wśród publiczności na całym świecie oraz otrzymał liczne nominacje i nagrody w tym 4 Złote Globy i 2 Emmy. Premierę drugiego sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć również we wrześniu na kanale FOX. Kolejnym serialem, który będą mogli obejrzeć widzowie telewizji publicznej, to „Białe kołnierzyki”, który polscy widzowie znają z kanału FOX pod tytułem „White Collar”. Jest to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy pomiędzy zabójczo przystojnym oszustem – w tej roli Matthew Bomer, który aby nie trafić do więzienia przyjmuje propozycję nie do odrzucenia od agenta FBI i zostaje jego tajnym współpracownikiem.

Wśród programów dystrybuowanych przez FIC są także pozycje z portfolio National Geographic. Jednym z nich jest nominowany do Oscara dokument „Restrepo”, który opowiada o plutonie amerykańskich żołnierzy stacjonujących w dolinie Korengal w Afganistanie. W filmie przedstawione są losy 15-osobowego oddziału żołnierzy znajdujących się w placówce „Restrepo”, których kamery National Geographic nie opuszczają nawet na moment.

Cieszy mnie, że jakość i sukcesy naszych produkcji zostały docenione także przez nadawców naziemnych, którzy nabywają do nich prawa. Widzowie przed telewizorami oczekują rozrywki na najwyższym poziomie i chcą oglądać na ekranach swoich telewizorów nagradzane, światowe hity a produkcje, które oferujemy są w stanie zaspokoić te oczekiwania – powiedział Carlos Ortega, VP-Regional Director Central Eastern Europe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

250 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama