reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe usługi w ofercie n na kartę

dodano: 2011-08-31 15:54 | aktualizacja: 2014-11-13 20:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Dom

n na kartę 31 sierpnia 2011 roku Cyfrowy Dom wprowadza do dystrybucji kolejne dwie nowe usługi w ofercie n na kartę. Pierwszą z nich jest usługa telewizyjna n na kartę 2 m-ce z dekoderem ITI-5800 dodatkowo z tunerem DVB-T na USB Dongle (dostępna do wyczerpania zapasów). Z kolei druga to usługa telewizyjna n na kartę 3 m-ce z modułem dostępu warunkowego nCAM HD. Zestawy będą dostępne w sprzedaży w Cyfrowym Domu począwszy od przyszłego tygodnia. Ceny sprzedaży produktów n na kartę przez ITI Neovision są dostępne na stronie n.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa telewizyjna n na kartę 2 m-ce z dekoderem ITI-5800 dodatkowo z tunerem DVB-T na USB Dongle

Usługa będzie oferowana w postaci zestawu zawierającego prawo do korzystania z usług telewizyjnych n na kartę przez 2 miesiące oraz odnowiony dekoder HD ITI-5800 wraz z tunerem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w postaci dongle'a USB, wszystko razem w jednym opakowaniuoznakowanym specjalną naklejką
Usługa telewizyjna n na kartę 3 m-ce z modułem dostępu warunkowego nCAM HD

Usługa będzie oferowana w postaci zestawu zawierającego prawo do korzystania z usług telewizyjnych n na kartę przez 3 miesiące oraz moduł dostępu warunkowego nCAM HD, przeznaczony do wykorzystania w telewizorach wyposażonych w tuner satelitarny (ze złączem CI/CI+) lub w dekoderach sat posiadających gniazdo na moduły dostępu warunkowego (CI/CI+). Opakowanie w pudełku typu DVD:Jednocześnie od dnia 1 września 2011 oferta n na kartę zostaje rozszerzona o dwa nowe kanały HD, razem dostępnych jest ich 14. Do Pakietu Domowego HD oraz do pakietu bez opłat dołączony zostanie kanał TVP1 HD. Do Pakietu Premium HD dołączony zostanie kanał Romance HD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama