reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN nabył 25% udziałów w spółce Stavka

dodano: 2011-09-01 11:58 | aktualizacja: 2011-09-01 12:02
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

tvn Stavka i Telewizja TVN rozpoczynają strategiczną współpracę, w ramach której TVN S.A. obejmuje 25 proc. udziałów Stavki. Stavka sp. z o.o. – posiadacz koncesji na naziemne nadawanie programu U-TV – i Grupa TVN zawarły 29 sierpnia 2011 r. porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym. TVN zapewni wsparcie technologiczne w zakresie produkcji i nadawania kanału U-TV w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpraca w zakresie sprzedaży reklam będzie polegała na włączeniu kanału U-TV do oferty Premium TV. Jednocześnie, U-TV uzyska dostęp do bogatych zasobów archiwalnych oraz treści informacyjnych Grupy TVN. TVN S.A. nabyła także 25 proc. udziałów w Stavka Sp. z o.o. za łączną kwotę 1 095 000 złotych.

U-TV ma naszym zdaniem duży potencjał. Wierzymy, że obie strony odniosą korzyści ze współpracy w ramach Premium TV. Dzięki infrastrukturze grupy BESTA-FILM, do której należy Stavka i wsparciu Grupy TVN, U-TV będzie jedną z najciekawszych propozycji w ramach pierwszego multipleksu – powiedział Olgierd Dobrzyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu TVN.

Od momentu opracowania koncepcji kanału U-TV poszukiwałem partnera, który mógłby udzielić nam niezbędnego wsparcia technicznego oraz wzmocnić perspektywy rozwoju U-TV – powiedział Stanisław Krzemiński, Prezes Stavka Sp. z o.o. i założyciel grupy firm skupionych wokół BESTA-FILM.

U-TV będzie interaktywnym kanałem społecznym i reportersko-interwencyjnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...