reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN nabył 25% udziałów w spółce Stavka

dodano: 2011-09-01 11:58 | aktualizacja: 2011-09-01 12:02
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

tvn Stavka i Telewizja TVN rozpoczynają strategiczną współpracę, w ramach której TVN S.A. obejmuje 25 proc. udziałów Stavki. Stavka sp. z o.o. – posiadacz koncesji na naziemne nadawanie programu U-TV – i Grupa TVN zawarły 29 sierpnia 2011 r. porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym. TVN zapewni wsparcie technologiczne w zakresie produkcji i nadawania kanału U-TV w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpraca w zakresie sprzedaży reklam będzie polegała na włączeniu kanału U-TV do oferty Premium TV. Jednocześnie, U-TV uzyska dostęp do bogatych zasobów archiwalnych oraz treści informacyjnych Grupy TVN. TVN S.A. nabyła także 25 proc. udziałów w Stavka Sp. z o.o. za łączną kwotę 1 095 000 złotych.

U-TV ma naszym zdaniem duży potencjał. Wierzymy, że obie strony odniosą korzyści ze współpracy w ramach Premium TV. Dzięki infrastrukturze grupy BESTA-FILM, do której należy Stavka i wsparciu Grupy TVN, U-TV będzie jedną z najciekawszych propozycji w ramach pierwszego multipleksu – powiedział Olgierd Dobrzyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu TVN.

Od momentu opracowania koncepcji kanału U-TV poszukiwałem partnera, który mógłby udzielić nam niezbędnego wsparcia technicznego oraz wzmocnić perspektywy rozwoju U-TV – powiedział Stanisław Krzemiński, Prezes Stavka Sp. z o.o. i założyciel grupy firm skupionych wokół BESTA-FILM.

U-TV będzie interaktywnym kanałem społecznym i reportersko-interwencyjnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...
reklama