reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Media-Tech: produkt do nominacji SAT KRAK 2011

dodano: 2011-09-20 16:57 | aktualizacja: 2011-09-20 17:10
autor: Anita Dąbek | źródło: SAT KRAK

media-tech Firma Media-Tech Polska sp. z o.o., dobrze znany na polskim rynku producent szerokiej i różnorodnej gamy akcesoriów komputerowych, a ostatnio także tunerów telewizyjnych, zgłosiła swój produkt do nominacji SAT KRAK 2011. Cinema HQ MT4160 stara się o miano Najlepszego odbiornika DVB-T/MPEG-4 i Najlepszego produktu/odbiornika multimedialnego. Media-Tech zaprasza na swoje stoisko na wystawie SAT KRAK 2011.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Media-Tech jest obecna na rynku już od blisko 20 lat. Początkowo, jako spółka Multistyk, była skoncentrowana na działalności na rynku krajowym. Obecnie Media-Tech działa na rynku międzynarodowym, dostarczając produkty do krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej.

Cinema HQ MT4160 to odtwarzacz plików multimedialnych ze zintegrowanym tunerem DVB-T, funkcją nagrywania PVR i funkcją timeshift, współpracujący z wieloma zewnętrznymi urządzeniami audio-wideo. Odtwarzacz jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...