reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pasmo Cartoonito od października w Polsce

dodano: 2011-09-29 15:42 | aktualizacja: 2011-09-29 15:47
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl/Boomerang

Cartoonito Cartoonito, nowa marka dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodziców, w Polsce zadebiutuje na kanale Boomerang, jako blok seriali dla przedszkolaków, które pobudzą ich wyobraźnię poprzez zabawę, taniec i śpiew. Nowy blok programów dla przedszkolaków Cartoonito na kanale Boomerang zadebiutuje 12 października 2011 roku. Będzie pojawiał się trzy razy dziennie - o godzinie 6.00, 11.00 oraz 17.00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród premierowych propozycji Cartoonito znajdzie się nowa wersja znanego na całym świecie serialu dla przedszkolaków Banany w piżamach. To pełna kolorów animacja stworzona techniką obrazu generowanego komputerowo (CGI). Fantazyjny humor serialu trafnie oddaje charakter Cartoonito, które dzięki swojej energii ma pobudzać wyobraźnię dzieci. Nowe przygody i nowe piosenki śpiewane przez sympatyczne bananki w piżamkach zachwycą zarówno małych jak i dużych.

W debiutującym paśmie znajdzie się również animowany serial komediowy Jelly Jamm wyprodukowany przez hiszpańskie niezależne firmy producenckie. Opowiada on o przygodach pięciorga przyjaciół, którzy mieszkają na magicznej planecie Jammbo. Bello, Rita, Goomo, Mina i Ongo to kwintet sympatycznych postaci, które dzięki swoim zabawnym przygodom uczą się jak żyć w harmonii ze sobą. Głównymi elementami serialu są muzyka, zabawa i przyjaźń.

W Cartoonito polskie dzieci obejrzą również przygody raczkujących melodyjek - czyli małego Królika Bugsa, Kaczora Duffy’ego czy Tweety’ego i Sylwestra w serialu Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach oraz perypetie niezwykłego Geralda McBoing Boinga bohatera historii stworzonej przez Dr. Seussa.

Dodatkowo w paśmie pojawią się tak zwane Cartoonitos. To sześć słodkich animowanych postaci noszących imiona: Lolly, Bubble, Cuba, Spike, Ting i Ringo, które będą zapowiadać kolejne seriale. Jako twarze programu sprawią, że Cartoonito będzie miało własną, niepowtarzalną osobowość i będzie wyraźnie odróżniającym się pasmem w Boomerangu, w którym przedszkolaki i ich rodzice będą mogli obejrzeć najlepsze produkcje dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...