reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TeleTOON+ już zamiast ZigZap

dodano: 2011-10-01 16:46 | aktualizacja: 2011-10-01 17:02
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

Teletoon+ Zgodnie z zapowiedziami CANAL+ Cyfrowego z początku września, w sobotę 1 października o godzinie 6:00 w miejscu ZigZap wystartował przekaz kanału teleTOON+. Przekaz jest dostępny dla abonentów platformy CYFRA+, aktualnie tylko w SD, ale już od 11 listopada ruszy przekaz kanału w wysokiej rozdzielczości, wraz z pozostałymi stacjami tematycznymi produkowanymi przez CANAL+ Cyfrowy. TeleTOON+ przywitał się z widzami maratonem kreskówek wybranych przez nich samych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W teleTOON+ znajdą się programy i seriale, które umożliwią dzieciom relaks po szkole. W każdą niedzielę, począwszy od 9 października, w paśmie „Kreskówka na życzenie”, stacja wyemituje kilka odcinków serialu, wybranego przez widzów w głosowaniu, które obywać się będzie co tydzień, od poniedziałku do piątku na www.teletoonplus.pl.

teleTOON+ emitować będzie, podobnie jak MiniMini, szereg programów własnych. Już od października będą to cztery autorskie produkcje. „teleTOON+ poznajmy się” to seria złożona z wypowiedzi dzieci o tym, kim są i jak wygląda ich życie. „teleTOON+ sport” odkrywa przed najmłodszymi tajniki uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Złożone z dwóch części „zagadki teleTOON+” stawiają intrygujące, często śmieszne pytania, dotyczące świata i przyrody, aby potem rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić dzieciom, „co w trawie piszczy”. Wreszcie „teleTOON+ gry” o nowościach i wartych polecenia grach komputerowych. Ramówkę stacji uzupełnią emitowane po raz pierwszy w Polsce seriale, takie jak „Mali Wszechmocni”, „GI Joe - Renegaci” i „Giganci” oraz znane już i popularne animacje, a wśród nich „Baranek Shaun”, „Supa Strikas sezon 2”, „Pamiętniki Barbie”, „Pollyworld”, „Martin Tajemniczy” czy „Huntik sezon 2”.

W soboty, w ramach emitowanego od godz. 8:30 pasma „Dziś rządzi”, teleTOON+ pokaże kilka odcinków jednego z seriali, które mogły umknąć uwadze dzieci w czasie pracowitego, szkolnego tygodnia.

Przekaz kanału teleTOON+ w ramach CYFRY+


Parametry techniczne:
Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 119 (10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: teleTOON+
PID V: 165
PID A: 100 (pol)
PID PCR: 165
SID: 4806
PID PMT: 1006
Provider: CYFRA +
Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...