reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Italia w 5 mln włoskich domów

dodano: 2011-10-07 16:18 | aktualizacja: 2011-10-08 17:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadband tv news

Sky Italia Włoska platforma DTH, Sky Italia ogłosiła, że ​​jest już dostępna w 5 milionach włoskich gospodarstw domowych. Sky Italia powstała w lipcu 2003 roku z połączenia dwóch konkurencyjnych platform satelitarnych Stream i Telepiu, jest zarządzana przez spółkę News Corp, która systematycznie buduje bazę abonencką poprzez połączenie programów i technologii. Sky Italia korzysta z satelitów HOT Bird na pozycji 13°E.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwie trzecie wszystkich abonentów Sky Italia to abonenci korzystający z oferty w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Jedna trzecia abonentów posiadało dekoder PVR z dyskiem - MySky PVR. Ostatnio została uruchomiona usługa Sky Go, aby wykorzystać entuzjazm dla tabletów.

James Murdoch, prezes Sky Italia i zastępca szefa ds. operacyjnych oraz prezes i dyrektor generalny News Corporation, powiedział:

- Jest to wielkie osiągnięcie, że wybrało na ponad 5 milionów włoskich rodzin. Jest to zasługą zarządzania wysokiej klasy zespołu Sky Italia, zwłaszcza w trudnych warunkach gospodarczych.

Murdoch podziękował też byłemu prezesowi - Tomowi Mockridge, który prowadził Sky Italia do lipca 2011, kiedy to został przeniesiony do News International w Londynie po skandalu z podsłuchami w brytyjskich gazetach należących do News Corp.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...