reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls zostanie zakodowany?

dodano: 2011-10-12 01:24 | aktualizacja: 2011-10-14 19:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

TV Puls wrzesień 2010 Znany z niekodowanego przekazu polski kanał TV Puls może zostać zaszyfrowany. Operatorzy sieci kablowych informują redakcję, iż dostają korespondencję mailową od nadawcy TV Puls, w której są proszeni o informacje na temat sposobu, w jaki odbierają TV Puls, z uwagi na planowane zakodowanie sygnału satelitarnego. Redakcja satkurier.pl zwróciła się z zapytaniem co do planów nadawcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z informacjami uzyskanymi od TV Puls - wśród operatorów sieci kablowych przeprowadzany jest audyt, mający na celu zebranie danych na temat źródeł, z jakich pobierają oni sygnał TV Puls. Jest to związane z faktem, iż TV Puls będzie prawdopodobnie zmuszona w bliżej nieokreślonej przyszłości do zaprzestania emisji swojego sygnału z satelity jako FTA.

Aktualnie nie zapadła w tej sprawie ostateczna decyzja i co za tym idzie nie ma określonego żadnego terminu zmiany formy przekazu. Jeśli decyzja zostanie podjęta, informacja na ten temat pojawi się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Nawet jeśli dojdzie do zmiany sposobu dystrybucji TV Puls w przyszłości, to program TV Puls będzie udostępniany wszystkim operatorom sieci kablowych bezpłatnie.

Niekodowany przekaz kanału TV Puls


Odbiorcy indywidualni będą mogli korzystać z darmowego przekazu prowadzonego w ramach MUX 2 naziemnej telewizji cyfrowej, który na chwilę obecną obejmuje już obszar ok. 80% Polski.

Obecnie przekaz TV Puls jest dostępny FTA z satelity, we wszystkich sieciach kablowych oraz w ramach naziemnego przekazu, zarówno w formie analogowej jak i cyfrowo w ramach MUX 2.

Parametry techniczne:
Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: PULS
PID V: 171
PID A: 124 (pol)
PID PCR: 171
SID: 5112
PID PMT: 1012
Provider: CYFRA +
Kodowanie: brak


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Konwerter Quatro Televes

Jeden z najpewniejszych i sprawdzonych konwerterów Quatro firmowany przez hiszpańską...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 239 zł Więcej...