reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FOX Life i Cyfrowy Polsat z konkursem

dodano: 2011-11-04 17:44
autor: Anita Dąbek | źródło: FOX

Fox Life FOX Life w związku z premierą ostatniego sezonu kultowego serialu „Gotowe na wszystko”, która będzie miała miejsce w niedzielę 6 listopada, przygotował dla abonentów Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce, aplikację konkursową sprawdzającą wiedzę o serialu oraz o kanale FOX Life.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja zostanie umieszczona na stronie www.cyfrowypolsat.pl. W celu wzięcia udziału w zabawie wystarczy w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć poprawnie na pytania konkursowe. Każdy użytkownik będzie miał szansę na poprawienie swojego wyniku. Na zwycięzców czeka 51 atrakcyjnych nagród: weekend w spa dla dwóch osób, zestawy kosmetyków, bony upominkowe do perfumerii oraz zestawy gadżetów od FOX Life. Konkurs rozpocznie się 4 listopada i potrwa 4 tygodnie.

Promocja konkursu obejmuje działania na stronie www.cyfrowypolsat.pl, w kanałach wewnętrznych operatora oraz internetowe kanały komunikacji FOX International Channels Poland – stronę www.foxlife.pl oraz profile FOX Life i Gotowe na wszystko FOX Life na portalu facebook. Ponadto zaplanowano kampanię na portalach nk.pl, onet.pl oraz w ramach pakietu Netshare.

Za stworzenie aplikacji odpowiedzialna jest agencja interaktywna SFeRa oraz dział marketingu FOX International Channels Poland, zaś za planowanie mediów spółka Re:define.

„Gotowe na wszystko” - trzykrotny zdobywca Złotych Globów, w tym dla najlepszego serialu telewizyjnego, przez wiele lat gościł w domach milionów fanów na całym świecie. Komediowe, nieco ironiczne, spojrzenie na amerykańskie przedmieście pokazuje, że wypełnione tajemnicami życie gospodyń domowych nie zawsze jest takie, na jakie wygląda. Pierwszy sezon rozpoczął się od tragicznej śmierci Mary Alice Young, która popełniła samobójstwo w swoim perfekcyjnym, pięknym domu na przedmieściach Fairview. Od tej chwili, będąc po drugiej stronie, jako narrator, wprowadza widzów w życie swojej rodziny, przyjaciół i sąsiadów.
Ósmy sezon serialu rozpocznie się od kontynuacji dramatycznych wydarzeń z poprzedniego sezonu. Zabójstwo przez Carlosa ojczyma Gaby i zaangażowanie w ukrycie tej zbrodni przez Susan Gaby, Bree i Lynette, będzie miała daleko idące skutki. Poczucie winy zaczyna wpływać na każdego bohatera w inny sposób.

Emisja serialu „Gotowe na Wszystko” na antenie FOX Life od 6 listopada w każdą niedzielę o godz. 22.00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...