reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n: Oferta migracyjna z dekoderów SD na HD

dodano: 2011-11-23 11:48 | aktualizacja: 2014-11-13 20:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

n na kartę Redakcja magazynu SAT Kurier nieoficjalnie dowiedziała się, że na przełomie listopada i grudnia 2011 roku ITI Neovision i jej spółka zależna Cyfrowy Dom planuje wprowadzić tzw. ofertę migracyjną. Będzie ona polegać na możliwości promocyjnej wymiany dekoderów SD na HD (n na kartę). W ramach tej promocji, klient za dekoder SD otrzyma w zamian dekoder HD za 0 zł. Na razie nie są znane szczegóły tej oferty. Będziemy informować czytelników na bieżąco, gdy tylko się pojawią..Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie w ramach oferty n na kartę dostępne są 2 dekodery - HD z DVB-T za 299 zł na własność i HD za 149 zł na własność, a także moduł nCAM za 199 zł na własność. W przypadku dekoderów, klient otrzymuje 2 miesiące na start, a w przypadku modułu nCAM - 3 miesiące.

Obok zestawów Telewizja n na Kartę (NNK) oraz Telewizja na Kartę HD (TNK HD) (u wybranych dystrybutorów posiadających jeszcze zapasy) nadal można nabywać dekodery Telewizji na Kartę SD (TechniSat Digit S2) lub same karty startowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...