reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5/6.12 Nowe parametry emisji dla MUX 2 i MUX 3

dodano: 2011-12-01 14:34 | aktualizacja: 2011-12-02 16:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Polsat

NTC_popr_niebieskie_www.jpg Wygląda na to, że w nocy z 5 na 6 grudnia 2011 roku szykują się większe zmiany parametrów emisji kanałów dostępnych w ramach MUX 2 i MUX 3. Telewizja Polsat poinformowała, że została zobowiązana decyzjami regulacyjnymi do zmiany parametrów nadawania programów Polsat i Polsat Sport News w MUX 2. Zmiany zostaną przeprowadzone w nocy z 5 na 6 grudnia 2011 roku. Po tym terminie widzowie są proszeni o ponowne wyszukanie programów tego nadawcy w odbiornikach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat przeprasza za utrudnienie.

Podobna informacja pojawiła się na stronie internetowej TVP:

Uprzejmie informujemy, że 5 i 6 grudnia nastąpi zmiana niektórych parametrów emisji programów nadawanych w MUX 3. Zmiany będą wymagać konieczności ponownego ręcznego wyszukania programów przez użytkowników cyfrowych urządzeń odbiorczych.


Oficjalny komuni8kat ze strony Emitela:

W nocy z 5 na 6 grudnia dokonane zostaną zmiany konfiguracyjne we wszystkich strumieniach DVB-T  emitowanych w Polsce.
 
W związku z przygotowaniami do uruchomienia pierwszych emisji MUX 1 w Polsce konieczne staje się uaktualnienia danych identyfikacyjnych w obecnych strumieniach DVB-T emitowanych w ramach MUX 2 oraz MUX 3. Modyfikacji ulegną SID, czyli identyfikatory usług, dodane zostaną też LCN - logiczne numery kanałów, co spowoduje automatyczne uszeregowanie programów w odbiornikach z włączonym sortowaniem według numerów LCN.
 
Zmiana parametrów może spowodować konieczność ponownego zaprogramowania odbiorników poprzez wyszukanie dostępnych programów. W niektórych przypadkach, gdy odbiornik nie będzie w stanie samodzielnie wyszukać programów, może zajść konieczność uprzedniego przywrócenia jego ustawień fabrycznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...