reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV zapowiada się w MUX 1

dodano: 2011-12-21 10:47 | aktualizacja: 2011-12-21 10:56
autor: Anita Dąbek | źródło: Emitel

TTV W pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej pojawiły się testy nowego kanału TTV w formie promocyjnego materiału wideo. Do tej pory był to czarny ekran. Przypomnijmy, że stacja TTV wystartuje 2 stycznia 2012 roku. Będzie to kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ramówka stacji będzie zawierać pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast.

W skład MUX 1 wchodzą także: TVP1, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, Polo TV. Docelowa ma tam być jeszcze ATM Rozrywka TV, ale nadawca stroni od komentarzy na temat startu tej stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...