reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV zapowiada się w MUX 1

dodano: 2011-12-21 10:47 | aktualizacja: 2011-12-21 10:56
autor: Anita Dąbek | źródło: Emitel

TTV W pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej pojawiły się testy nowego kanału TTV w formie promocyjnego materiału wideo. Do tej pory był to czarny ekran. Przypomnijmy, że stacja TTV wystartuje 2 stycznia 2012 roku. Będzie to kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ramówka stacji będzie zawierać pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast.

W skład MUX 1 wchodzą także: TVP1, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, Polo TV. Docelowa ma tam być jeszcze ATM Rozrywka TV, ale nadawca stroni od komentarzy na temat startu tej stacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...