reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rustyice Solutions z Internetem ASTRA2Connect

dodano: 2011-12-21 10:43 | aktualizacja: 2011-12-22 11:57
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES_Logo-150x69.jpg Operator satelitarny SES podpisał umowę z brytyjskim integratorem systemów sieciowych Rustyice Solutions Ltd w zakresie dystrybucji usługi satelitarnego dostępu do Internetu ASTRA2Connect. Usługa będzie sprzedawana z pakietami do 10 Mb/s przez spółkę zależną, Apogee Internet UK, i będzie dostępna w całej Wielkiej Brytanii. Apogee Internet UK jest jedyną firmą z siedzibą w Szkocji, która oferuje satelitarne usługi szerokopasmowe dla klientów przede wszystkim indywidualnych, ale także do klientów komercyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES ogłosiło 20 grudnia, że zwiększa szybkość swojej usługi szerokopasmowej ASTRA2Connect do 10 Mb/s.

Rustyice Solutions specjalizuje się w inżynierii sieciowej dla klientów biznesowych w Wielkiej Brytanii od 1998 roku. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi sieciowe, specjalnie dostosowane do potrzeb klientów, od infrastruktury IT po zabezpieczenia sieci i usługi internetowe. Z nowym strategicznym partnerstwem, Rustyice Solutions rozszerza swoją ofertę o nowy obszar działalności poprzez zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu przez satelitę dla klientów, którzy mogą nie mieć dostępu do przewodowych usług szerokopasmowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...