reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rustyice Solutions z Internetem ASTRA2Connect

dodano: 2011-12-21 10:43 | aktualizacja: 2011-12-22 11:57
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES_Logo-150x69.jpg Operator satelitarny SES podpisał umowę z brytyjskim integratorem systemów sieciowych Rustyice Solutions Ltd w zakresie dystrybucji usługi satelitarnego dostępu do Internetu ASTRA2Connect. Usługa będzie sprzedawana z pakietami do 10 Mb/s przez spółkę zależną, Apogee Internet UK, i będzie dostępna w całej Wielkiej Brytanii. Apogee Internet UK jest jedyną firmą z siedzibą w Szkocji, która oferuje satelitarne usługi szerokopasmowe dla klientów przede wszystkim indywidualnych, ale także do klientów komercyjnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES ogłosiło 20 grudnia, że zwiększa szybkość swojej usługi szerokopasmowej ASTRA2Connect do 10 Mb/s.

Rustyice Solutions specjalizuje się w inżynierii sieciowej dla klientów biznesowych w Wielkiej Brytanii od 1998 roku. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi sieciowe, specjalnie dostosowane do potrzeb klientów, od infrastruktury IT po zabezpieczenia sieci i usługi internetowe. Z nowym strategicznym partnerstwem, Rustyice Solutions rozszerza swoją ofertę o nowy obszar działalności poprzez zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu przez satelitę dla klientów, którzy mogą nie mieć dostępu do przewodowych usług szerokopasmowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...