reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Onkyo wprowadza amplitunery z Silicon Image

dodano: 2011-12-30 12:02 | aktualizacja: 2011-12-30 12:05
autor: Anita Dąbek | źródło: Onkyo

onkyo-logo.jpg Firma Onkyo zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty amplitunerów, wyposażonych w technologie InstaPrevue™ i MHL™. Technologia InstaPrevue™, pozwala wyświetlić na ekranie podglądy sygnałów ze źródeł dopiętych do wejść HDMI amplitunera. Możliwy więc będzie swobodny wybór na żywo obrazu z np. Blu-ray Disc, konsoli gier, dekodera HD, czy też z przenośnego urządzenia wyposażonego w MHL™.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki technologii użytkownik nie będzie zmuszany do pamiętania, do którego źródła dopięte jest jakie urządzenie, gdyż wszystkie obrazy będą równocześnie widoczne na ekranie telewizora.Technologia MHL™ pozwala przesłać z urządzeń przenośnych sygnał obrazu w rozdzielczości 1080p (nieskompresowany), dźwięku 7.1 z równoczesnym ładowaniem tegoż urządzenia, obsługą kodu HDCP i protokołu CEC. Dodatkowo zdalne sterowanie stosowane w amplitunerach Onkyo będzie w pełni kompatybilne z podłączonymi urządzeniami.

Firma Onkyo jako pierwsza na świecie wprowadzi na rynek zaawansowane urządzenia multikanałowe wyposażone w technologie Silicon Image.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama