reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

KRRiT: Koncesja dla EZO TV

dodano: 2012-01-01 19:59 | aktualizacja: 2012-01-02 10:26
autor: Anita Dąbek | źródło: mediaboss.pl

EZO TV Logo 19 grudnia 2011 roku spółka Telestar, należąca do giełdowego holdingu Hyperion (Grupa MNI SA), otrzymała koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie drogą satelitarną programu pod nazwą EZO TV. Oznacza to, że pasmo programów ezoterycznych, emitowane na antenie telewizji iTV, może niebawem zostać przekształcone w odrębny kanał telewizyjnyProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z założeniami koncesji, nowy kanał miałby emitować całodobowy program o charakterze ezoteryczno-rozrywkowym, adresowany do widzów w wieku 16-49 lat. Aktualnie pasmo EZO TV jest częścią ramówki stacji iTV, w której pojawia się w formie kilkugodzinnych bloków nadawanych dwa razy dziennie.

Telewizja iTV działa od czerwca 2003 r. Programy o charakterze ezoterycznym z interaktywnym udziałem widzów stanowią część oferty kanału od początku jego istnienia. W formie osobnego pasma pod nazwą EZO TV nadawane są od połowy 2006 r. - decyzję o ich wyodrębnieniu podjął ówczesny dyrektor programowy kanału, David Podhajski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...
reklama