reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

aMazing TV z nową stroną internetową

dodano: 2012-01-02 11:58 | aktualizacja: 2012-01-02 11:59
autor: Anita Dąbek | źródło: MP

Multimedia Polska Interaktywna telewizja aMazing, dostępna w sieci Multimedia Polska, uruchomiła swoją stronę internetową pod adresem www.amazingtv.pl. Serwis zawiera informacje na temat poszczególnych programów emitowanych w telewizji aMazing, ich prowadzących, zdjęcia, zapowiedzi wideo, regulaminy konkursów, kontakt do redakcji telewizji.  Znajdziemy tu również program TV na cały tydzień wraz krótkimi opisami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strona jest także nowym kanałem dystrybucji telewizji aMazing. Stacja jest dostępna on-line dla wszystkich internautów.

Reklamodawcy zainteresowani współpracą znajdą na www.amazingtv.pl prezentację telewizji aMazing: jej profil, dane dotyczące  zasięgu i oglądalności.

Serwis jest zintegrowana z Facebookiem, stroną internetową Multimedia Polska oraz  mmTV.pl – internetowym serwisem z VoD i kanałami on-line. Strona powstawała we współpracy z firmą EPRO.

aMazing to pierwszy w pełni interaktywny kanał telewizyjny, dostępny w sieci kablowej Multimedia Polska od początku 2010 r. Dzięki komunikacji zwrotnej widz może brać udział w konkursach, oceniać programy, mieć wpływ na treść programu i decydować, co chce w danej chwili oglądać – wszystko za pomocą pilota.

aMazing nadaje w dwóch pasmach: ogólnopolskim i lokalnym. W paśmie ogólnopolskim znajdziemy szeroką gamę programów: podróżnicze, muzyczne, filmowe, motoryzacyjne, kulinarne, dla dzieci. W ramach pasma lokalnego – widzowie mogą oglądać Magazyn Miejski – program poświęcony informacjom z takich miast i regionów, jak Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Tarnów, Warmia i Mazury i wielu innych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama