reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pudelek.tv - pudelkowa telewizja w sieci

dodano: 2012-01-25 14:40 | aktualizacja: 2012-01-25 17:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: o2.pl

Pudelek TV Po miesiącach przygotowań wystartował multimedialny serwis Pudelek.tv. Magnesem dla widzów będą produkcje zrealizowane przez zespół Pudelka, ale czytelnik będzie mógł znaleźć także wideo pochodzące z zewnętrznych agencji z Polski i zagranicy. Duża część konsumpcji materiałów Pudelek.tv będzie się odbywać bezpośrednio na stronach artykułowych Pudelek.plProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serwisie obecnie jest 5 kanałów tematycznych:
  • pudelek news wideo - wywiady z gwiazdami polskiego showbiznesu, relacje z imprez z prowadzącą, sesji fotograficznych,
  • shot paparazzi - relacje w stylu "no comment" z imprez i wydarzeń (krótka forma wideo w której montaż wideo ograniczamy do minimum),
  • shot styl - relacje w stylu "no comment" z pokazów mody, wywiady z projektantami, rozmowy o modzie,
  • teledyski,
  • trailery.

Pudelek.tv ludzi znanych będzie filmował w "naturalnym środowisku". Relacje są przygotowywane przez kilka niezależnych ekip. Nie będzie brakować krótkich wywiadów z gwiazdami, kręconych zarówno w trakcie imprez, jak i wcześniej zaaranżowanych.

- Rozszerzamy Pudelka o projekt telewizyjny w sposób nienachalny. Wiemy, ile czasu czytelnicy chcą nam, ale i w ogóle materiałom wideo w sieci, co dzień poświęcać, i temu podporządkowujemy ramówkę. Cała organizacja jest gotowa produkować więcej i szybciej. Wskaźniki, na które będziemy patrzeć, oceniając powodzenie projektu, to przyrost tzw. ruchu bezpośredniego oraz długości sesji - mówi Rafał Werczyński, szef komunikacji Pudelka.

Sprzedaż reklamy na serwisie prowadzi Grupa o2 i będzie się ona opierać na tradycyjnych formatach bannerowych, pre- i post-rollach, sponsoringach, ale również na tzw. product placement i product integration.

Strona internetowa: pudelek.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...