reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

25 lat TechniSata - urodzinowy konkurs

dodano: 2012-01-25 15:56 | aktualizacja: 2012-01-29 11:38
autor: Anita Dąbek | źródło: TechniSat

TechniSat Firma TechniSat od 25 lat dostarcza na europejskie rynki, innowacyjną elektronikę użytkową najwyższej jakości. Od momentu założenia, konsekwentna filozofia tej firmy oraz orientacja na przyszłość sprawiły, że z niewielkiego pioniera niezwykle szybko stała się liderem niemieckiego rynku. Nieprzerwanie od niemal ćwierć wieku dostarcza swoim klientom pełną gamę precyzyjnie dopracowanych i innowacyjnych produktów do odbioru i transmisji każdej formy cyfrowej telewizji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dziś, zaledwie 25 lat od założenia pierwszego oddziału w Niemczech (Daun/Eifel), firma TechniSat stała się prężnie funkcjonującą, międzynarodową organizacją. Za sprawą ponad 2500 profesjonalnych pracowników, zatrudnionych w 12 europejskich oddziałach, w tym niemal 800 pracownikom naszej polskiej fabryki, do jej klientów trafiły miliony perfekcyjnych urządzeń i sprawdzonych rozwiązań marki TechniSat. - Pragniemy, aby nasze święto, było równie miłe i przyjemne także dla Państwa. Dlatego też, z okazji naszego jubileuszu, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs oraz wiele unikalnych ofert specjalnych - podkreśla TechniSat.

Urodzinowy konkurs TechniSat

Dla wszystkich fanów produktów TechniSat zorganizowano urodzinowy konkurs TechniSat, który potrwa przez 12 miesięcy, od stycznia do grudnia 2012 roku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową www.technisat.pl, zarejestrować się i odpowiedzieć na proste pytanie. Co miesiąc, spośród osób, które udzieliły prawidłowych odpowiedzi, zostanie wybrany nowy właściciel ekskluzywnej nagrody np: cyfrowego telewizora marki TechniSat.

Atrakcyjne promocyjne dla profesjonalnych sklepów

Na przestrzeni ostatnich 25 lat na sukces TechniSat wpływ miało wiele czynników. Jednym z nich, jest nasza dbałość o dobre relacje z partnerami biznesowymi. Dlatego też, specjalnie dla partnerów handlowych, TechniSat przygotował 12 unikalnych ofert urodzinowych. - Co miesiąc otrzymają Państwo od nas, wyjątkową ofertę na zakup sprzętu TechniSat w niezwykle niskich cenach! Warto jednak pamiętać, że ilość produktów w ramach oferty specjalnej jest ograniczona - informuje TechniSat.

2012 - rok jubileuszu TechniSat

Rok 2012, to rok 25 urodzin naszej firmy. Pragniemy razem z Państwem hucznie świętować nasz jubileusz! Aby rok 2012, był dla Państwa równie ekscytujący wystarczy regularnie odwiedzać naszą stronę internetową (www.technisat.pl).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...