reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

m.satkurier.pl - mobilna wersja naszego serwisu

dodano: 2012-01-30 11:04 | aktualizacja: 2012-01-30 11:36
autor: Anita Dąbek | źródło: SAT Kurier

SAT Kurier facebook logo Wystartowaliśmy z mobilną wersją naszego serwisu internetowego - m.satkurier.pl. Dzięki nowemu, intuicyjnemu interfejsowi, użytkownicy urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, tablety, etc. mogą przeglądać nasz serwis z większą wygodą. Na stronie głównej m.satkurier.pl są zajawki i odnośniki do najważniejszych wiadomości. Osoby, które wolą korzystać z pełnej wersji naszego serwisu, tak jak do tej pory, mogą do niej przejść, klikając w specjalny link.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo uprościliśmy proces rejestracji na stronie internetowej Hollex.pl, znacznie ograniczając liczbę wymaganych pól w formularzu. Teraz wystarczy podać jedynie: status (osoba prywatna / firma), imię, nazwisko, adres e-mail i hasło. Jest to duże ułatwienie dla osób, które chcą pobrać darmowe e-wydania lub je kupić.

Zapraszamy do pobierania e-wydań - na razie tylko w postaci zbiorów artykułów z archiwalnych wydań SAT Kuriera, ale z czasem udostępnimy także pełne e-wydania i artykuły nigdzie indziej nie publikowane.

>>> Pobierz e-wydania <<<


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...