reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W lutym FilmBox stawia na emocje

dodano: 2012-02-01 11:04 | aktualizacja: 2012-02-01 11:07
autor: Anita Dąbek | źródło: FilmBox

Filmbox Pierwsza propozycja to „Odznaka”. Szeryf Darl (Billy Bob Thorton) próbuje rozwikłać tajemnicę pewnego morderstwa. Zatuszowanie zbrodni byłoby na rękę kilku ważnym lokalnym politykom. Stróż prawa musi więc balansować pomiędzy skorumpowanymi przedstawicielami władzy, jego własną podzieloną rodziną i homofobicznym obrzydzeniem w stosunku do samej ofiary. Na dodatek zmysłowa Scarlet (Patricia Arquette), do której szeryf ma pociąg, domaga się od niego sprawiedliwości. Darl musi stawić czoła nie tylko jej, ale także tajemnicy ze swej przeszłości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy „Stróże prawa” zawsze stoją na jego straży? Nominowana do Emmy i Złotych Globów Sherilyn Flynn (Miasteczko Twin Peaks) wcieli się w rolę detektyw, którą rutynowe śledztwo wprowadzi w świat policyjnych zagadek. Spróbuje stawić czoła skorumpowanym policjantom działającym na granicy prawa. Niestety ta walka będzie wiele kosztowała jej rodzinę.

Nie tylko policjanci mają kłopoty. Twórcy „Biegnij, Lola, biegnij” i „Good bye Lenin” zapraszają na film „Bezgłośnie”. Viktor nigdy nie pozostawił śladu, był nieuchwytny. Niestety tuż przed planowaną emeryturą płatny zabójca zakochuje się. W efekcie tego lekkomyślnego czynu nie tylko sam stanie się celem zleceniodawcy, ale i policja zacznie mu deptać po piętach.

Chciałoby się powiedzieć: Run Chev, run. Toksyna w jego krwi zabije go w ciągu godziny. Tylko nieustanny wysiłek jest w stanie spowolnić jej działanie i dać Chev'owi Chelios'owi szansę na znalezienie antidotum. „Adrenalina”, którą musi wytworzyć z pewnością udzieli się i widzom.

Tych, którzy wola się pośmiać zapraszamy na „Sobotnie wieczory z Benny Hillem”.

Nie zapomniano również o zakochanych. Walentynkowe propozycje nawet największych sceptyków przekonają, że prawdziwa miłość zwycięży.

„Słońce i miłość” to opowieść o wakacjach, o których marzy każdy. Na małej greckiej wysepce ludzie żyli śmiejąc się i tańcząc. Pewnego dnia pojawił się człowiek z marzeniem. Eric, poszukiwacz skarbów, przybył na Patos, aby dokończyć dzieło ojca. Nie podejrzewał jak wielki skarb znajdzie.

Kolejna propozycja to „Nowojorskie nadzieje”. Sydney rozstał się z Coreen, choć tego nie chciał. Amy również zakończyła swój związek. On przybył do Nowego Jorku z nadzieją, że jego ukochana da mu ostatnią szansę. Ona ma zamiar opuścić miasto. Kilka wspólnych spacerów pokaże im, że łączy ich naprawdę wiele.

Na deser druga opowieść z cyklu „Książę i ja”. Aby „Królewskie wesele” doszło do skutku piękna i inteligentna Amerykanka Paige będzie musiała wykazać wiele determinacji. Księżniczka Kristen, przyjaciółka Edvarda z dzieciństwa sięgnie po wszelkie środki, aby zająć miejsce Paige.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...