reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls w lutym z filmami dla całej rodziny

dodano: 2012-02-06 12:21 | aktualizacja: 2012-02-06 12:23
autor: Anita Dąbek | źródło: TVN

TV Puls wrzesień 2010 We wtorek, 7 lutego 2012 roku o 20:00 TV Puls zaprasza na pierwszą część emocjonującego dramatu „Posejdon” ze Stevem Gutenbergiem, Rutgerem Hauerem i Adamem Baldwinem w rolach głównych. Film ten opowiada historię grupy osób ocalałych po ataku terrorystycznym na luksusowy statek pasażerski. Druga część filmu zostanie wyemitowana w kolejnym tygodniu,
14 lutego o 20:00.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejna propozycja dla miłośników mocnych wrażeń to „Droga nr 9” w Kylem MacLachlanem i Peterem Coyotem w rolach głównych. Akcja filmu koncentruje się na historii dwóch policjantów, którzy znajdując na miejscu zbrodni 1,5 miliona dolarów postanawiają je przywłaszczyć, zabijając jedynego pozostałego przy życiu świadka strzelaniny. Emisja filmu na antenie TV Puls już czwartek, 23 lutego o 22:00.

Sobotnie popołudnia to czas na dobre, francuskie komedie. W lutym TV Puls zaprasza na trzy tytuły: „Człowieka orkiestrę” (4 lutego), „Hibernatusa” – z Louisem de Funesem (18 lutego) oraz „Pechowca” (25 lutego) z Gerardem Depardieu. Na TV Puls mogą też liczyć ci, którzy lubią kino familijne – nie zabraknie kolejnych przygód Barbie („Barbie i 12 tańczących księżniczek”), w lutowej ramówce znajdą się również takie filmy jak „Duszek z Canterville”, „Koszykarz Buddy” i animowana wersja „Zorro”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...