reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOD na komputer w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2012-02-17 12:49 | aktualizacja: 2012-02-17 12:53
autor: Anita Dąbek | źródło: CP

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet Platforma satelitarna Cyfrowy Polsat wprowadza możliwość zakupu dostępu do filmów bezpośrednio w Internecie w ramach nowego serwisu „VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer”, a w promocji „1000 seansów po 1zł” udostępnia wybrane filmy na PC, w tym takie hity, jak „Super 8” produkcji Stevena Spielberga, „Captain America: Pierwsze starcie” czy „Transformers 3”, jedynie za złotówkę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teraz abonenci Cyfrowego Polsatu będący fanami dobrego kina mogą korzystać z usługi VOD nie tylko na telewizorze, ale także na komputerze, wybierając wśród ponad 900 pozycji filmowych. Nowy serwis na życzenie Internauci znajdą pod adresem www.cyfrowypolsat.pl/vod. Dla ułatwienia nawigacji w ramach „VOD Domowej Wypożyczalni” udostępniono dwie odrębne zakładki - „na telewizor” i „na komputer” – zawierające usługi dedykowane na różne urządzenia.

Nowy serwis „VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer”, skierowany do wszystkich abonentów oferty telewizyjnej platformy, jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a uruchomienie seansu za jego pośrednictwem wymaga zaledwie kilku kliknięć. Usługa jest świadczona we współpracy z telewizją internetową ipla. Aktualnie Cyfrowy Polsat proponuje swoim abonentom ponad 900 filmów – od poruszających dramatów, przez podnoszące poziom adrenaliny filmy akcji i grozy, aż po chętnie oglądane komedie, optymistyczne filmy dla dzieci czy kino familijne. Filmy są oferowane w cenach od 4,50 do 8 zł i uwzględniają 10% zniżkę dla abonentów Cyfrowego Polsatu w stosunku do cen obowiązujących w ipla. Filmy można zamówić za pośrednictwem strony www.cyfrowypolsat.pl, SMS lub infolinii operatora. Płatności można realizować na kilka wygodnych sposobów: portmonetką Cyfrowego Polsatu (wartość zamówienia doliczana jest do najbliższej opłaty abonamentowej za regularne usługi), z wolnych środków na koncie abonenckim, e-płatnościami, kartą kredytową.

- Będąc liderem rynku płatnej telewizji i największą grupą medialną w Polsce, konsekwentnie realizujemy naszą strategię polegającą na dostarczaniu do polskich domów najlepszej rozrywki przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii i za pośrednictwem różnorodnych urządzeń. VOD na komputer to nasz kolejny krok w tym kierunku - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. - Dzięki nowemu serwisowi nasi abonenci znajdą swoje ulubione produkcje filmowe w Internecie, dzięki czemu będą mieli do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas wyjazdu wakacyjnego. To także dobry sposób na pogodzenie różnych oczekiwań domowników, co do tego, jaki program lub film wybrać na wieczór - dodaje Dominik Libicki.

Aby korzystać z serwisu „VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer” należy zainstalować aplikację ipla. Kolejne kroki są bardzo proste. Wystarczy wybrać film, wykupić do niego dostęp, korzystając z preferowanej formy płatności, a następnie otrzymany kod dostępu użyć do uruchomienia filmu. Dostęp do wybranego materiału aktywowany jest na okres 24 godzin. Niewykorzystany kod można użyć do obejrzenia innego filmu w tej samej lub niższej cenie. Każdy kod jest ważny przez 3 miesiące. Dostęp do filmów mają użytkownicy wyłącznie na terytorium Polski, a wybrany film można oglądać tylko na komputerze, na którym aktywowaliśmy kod.

Z okazji uruchomienia serwisu „VOD Domowa Wypożyczalnia - na komputer” platforma wprowadziła specjalną promocję „1000 seansów po 1zł”, dzięki której 1000 pierwszych osób będzie mogło obejrzeć film z wybranej oferty w promocyjnej cenie 1 zł. W tej chwili do wyboru jest 10 tytułów: „300 (Trzystu)”, „Super 8”, „Transformers 3”, „Capitan America: Pierwsze starcie”, „Happy Feet: Tupot małych stóp”, „Prosto w serce”, „Jaja w tropikach”, „Hary Potter i Zakon Feniksa”, „Zodiac”, „Węże w samolocie”. Z oferty promocyjnej można skorzystać tylko raz i jest ona ważna do wyczerpania puli kodów.

Wraz z rozbudową „VOD Domowej Wypożyczalni” Cyfrowy Polsat wprowadził także zmiany w dotychczasowej „Strefie Wideo” na www.cyfrowypolsat.pl. Oferowana przez platformę usługa o charakterze catch-up tv jest teraz dostępna pod nazwą „Programy Online” w sekcji „TV Online”. Nadal gwarantuje ona dostęp w Internecie do wybranych programów telewizyjnych z kanałów z posiadanego pakietu telewizyjnego w cenie jego abonamentu. Abonenci mogą wybierać spośród ponad 10 000 materiałów wideo z 26 kanałów telewizyjnych, takich jak np. Polsat, Polsat Sport, FOX, National Geographic Channel, AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...