reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB dla belgijskiej kablówki VOO

dodano: 2012-02-22 10:43 | aktualizacja: 2012-02-22 10:48
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB ADB dostarczy swoje rozwiązania dla belgijskiego operatora telewizji kablowej VOO. ADB-2840C to rozwiązanie umożliwiające odbiór interaktywnej telewizji wysokiej rozdzielczości wyposażone w oprogramowanie i wielokrotnie nagradzany interfejs graficzny Carbo™. Carbo jest już oferowane abonentom kilku operatorów w świecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wybraliśmy ADB do współpracy przy tworzeniu naszych usług telewizyjnych z uwagi na potwierdzoną opinię dostawcy produktów najwyższej jakości, przy zachowaniu pełnej prostoty dostarczanych usług i braku konieczności wymiany sprzętu – mówi Nico Weymaere Dyrektor Techniczny VOO. – Mając zaawansowane oprogramowanie Carbo możemy być także pewni pełnej satysfakcji naszych klientów – dodaje.

Carbo™ to kompletny i przenośny wysokiej jakości (HD) interfejs graficzny oparty na otwartych standardach, zoptymalizowany tak, by umożliwić integrację z innymi zewnętrznymi dostawcami aplikacji. Zawiera on szereg funkcjonalności zapewniających użytkownikom bogactwo telewizyjnych doznań. Jego szybkość, intuicyjność i łatwość obsługi sprawią abonentom VOO niebywała przyjemność korzystania ze wszystkich oferowanych usług. Dekoder VOO (zwany VOObox) zintegrowany jest z zaawansowanym pakietem oprogramowania Carbo, co pozwoli operatorowi w przyszłości, rozszerzyć funkcjonalność rozwiązania o kolejne usługi, takie jak:
  • Nagrywanie przez port USB oraz Time-shift
  • Video na żądanie (VOD)
  • Aplikacje Web-owe
  • Home Network Media Player

Umowa z VOO to dla nas kolejny ważny etap – mówi Krzysztof Biliński – Vice-prezes i Dyrektor Zarządzający ADB. – Od teraz nasz klient będzie musiał się skupić, już tylko na dostarczaniu najwyższej jakości usługi telewizyjnej, bo zaawansowane oprogramowanie Carbo, umożliwi mu sprawne, zdalne i automatyczne dodawanie kolejnych funkcjonalności i usług.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 649 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...
reklama