reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES Broadband zamiast ASTRA2Connect

dodano: 2012-03-01 10:45 | aktualizacja: 2012-03-05 23:31
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES_Logo-150x69.jpg Operator satelitarny SES zmienił nazwę swojej spółki ASTRA Broadband Services na SES Broadband Services. Przemianowano także usługę Internetu satelitarnego ASTRA2Connect na SES Broadband. Nowe nazwy są zgodne z nową identyfikacją korporacyjną SES i konsekwentnym stosowaniem jej dla wszystkich spółek zależnych SES. SES Broadband Services zapewnia szybki, szerokopasmowy Internet satelitarny dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i społeczności.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Patrick Biewer, dyrektor zarządzający SES Broadband Services, powiedział: - Dzięki inwestycji we flotę, SES zbudował podwalinę dla przyszłego wzrostu. Nowa identyfikacja korporacyjna wspiera ambitne cele SES. Należy do nich jednolita oferta usług dla klientów na całym świecie. Wykorzystując globalną obecność SES i dostęp do całej floty, jesteśmy przekonani, że nowe nazwy wzmocnią naszą pozycję na rynku i zwiększą ekspansję naszego biznesu w nowe i ekscytujących regionach.

SES Broadband został wprowadzony w 2007 roku i stanowi największą w Europie satelitarną sieć szerokopasmową z ponad 80.000 abonentów. Usługa, sprzedawana za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych w Europie, na Bliskim Wschodzie i Afryce, oferuje wyjątkową okazję dla osób fizycznych, przedsiębiorstw i społeczności, aby uzyskać dostęp do Internetu, niezależnie od infrastruktury naziemnej. Usługa jest technicznie dostępna w całej flocie SES i jest w stanie obsługiwać usługi Triple Play, łączące szerokopasmowy dostęp z Voice over IP (VoIP) oraz telewizją.

SES Broadband Services będzie obecny na targach Information and Communication Technology trade fair CeBIT w Hanowerze, w dniach 6-10 marca 2012 roku, na stoisku BITKOM Broadband World.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...