reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Superpremium HD tańszy w CYFRZE+

dodano: 2012-03-19 10:49 | aktualizacja: 2012-03-20 12:47
autor: lukas_k | źródło: media2.pl

CYFRA+ HD CYFRA+ w ramach nowych promocji obniżyła cenę za pakiet CANAL+ Superpremium HD. W ramach nowej oferty klient podpisuje umowę na 15 miesięcy, a nowa, obniżona cena pakietu CANAL+ Superpremium HD to 99 zł. miesięcznie. W ramach opłaty abonamentowej klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów SD i HD ze standardowych pakietów CYFRY+ oraz do pakietów Premium CANAL+ HD i HBO HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo w ramach promocji, klient do 3 miesięcy, może darmowo korzystać z pakietów Cinemax HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie), Filmbox HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie) oraz usług HBO GO i MOOD.

W ramach promocji klient może wybrać dekoder HD (darmowe użytkowanie) lub dekodery z nagrywarką: Philips PVR (5 zł. miesięcznie), Pace PVR (10 zł. miesięcznie). Klienci mogą skorzystać także z opcji Multiroom w cenie 10 zł. miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama