reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Superpremium HD tańszy w CYFRZE+

dodano: 2012-03-19 10:49 | aktualizacja: 2012-03-20 12:47
autor: lukas_k | źródło: media2.pl

CYFRA+ HD CYFRA+ w ramach nowych promocji obniżyła cenę za pakiet CANAL+ Superpremium HD. W ramach nowej oferty klient podpisuje umowę na 15 miesięcy, a nowa, obniżona cena pakietu CANAL+ Superpremium HD to 99 zł. miesięcznie. W ramach opłaty abonamentowej klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów SD i HD ze standardowych pakietów CYFRY+ oraz do pakietów Premium CANAL+ HD i HBO HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo w ramach promocji, klient do 3 miesięcy, może darmowo korzystać z pakietów Cinemax HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie), Filmbox HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie) oraz usług HBO GO i MOOD.

W ramach promocji klient może wybrać dekoder HD (darmowe użytkowanie) lub dekodery z nagrywarką: Philips PVR (5 zł. miesięcznie), Pace PVR (10 zł. miesięcznie). Klienci mogą skorzystać także z opcji Multiroom w cenie 10 zł. miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama