reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Superpremium HD tańszy w CYFRZE+

dodano: 2012-03-19 10:49 | aktualizacja: 2012-03-20 12:47
autor: lukas_k | źródło: media2.pl

CYFRA+ HD CYFRA+ w ramach nowych promocji obniżyła cenę za pakiet CANAL+ Superpremium HD. W ramach nowej oferty klient podpisuje umowę na 15 miesięcy, a nowa, obniżona cena pakietu CANAL+ Superpremium HD to 99 zł. miesięcznie. W ramach opłaty abonamentowej klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów SD i HD ze standardowych pakietów CYFRY+ oraz do pakietów Premium CANAL+ HD i HBO HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo w ramach promocji, klient do 3 miesięcy, może darmowo korzystać z pakietów Cinemax HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie), Filmbox HD (po tym okresie możliwość dalszego korzystania z pakietu za 10 zł. miesięcznie) oraz usług HBO GO i MOOD.

W ramach promocji klient może wybrać dekoder HD (darmowe użytkowanie) lub dekodery z nagrywarką: Philips PVR (5 zł. miesięcznie), Pace PVR (10 zł. miesięcznie). Klienci mogą skorzystać także z opcji Multiroom w cenie 10 zł. miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama