reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Testy nowych gier interaktywnych

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Dziś można było zaobserowować na platformie cyfrowej Cyfra Plus testy dwóch nowych gier interaktywnych. W tej chwili po testach nic nie pozostało, ale można z tego wnioskować, że ich uruchomienie nastąpi już za niedługo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początkowo ich start miał odbyć się 30 października, w poniedziałek jednak, mimo testów, nie zostały one uruchomione na stałe.

Testowanymi grami była Vegas Poker, w której walczymy o rozbicie banku i zdobycie 100.000 oraz przygotowana wspólnie z kanałem Eurosport gra Speedmaster.

Dotychczas dostępnymi grami były Cybreak - przygotowany wspólnie z Game One, Ciastka - wspólnie z Minimax i gra Ukryty Skarb.

Obecnie Cyfra Plus stawia na usługi interaktywne, gdyż już w pierwszym tygodniu listopada, oprócz gier, ruszy serwis MAGAZYN+, który zastąpi dotychczasowy, papierowy, Magazyn Abonenta.

Nie zabraknie także nowych kanałów telewizyjnych. W piątek do pakietu dołączył TVN, a już mówi się o nastepnych. Niespodzianki zapowiadał niedawno Jakub Brzęczkowski. Nieoficjalnie mówi się o Animal Planet i wspólnym paśmie ośrodków regionalnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik Apebox C2 4K Combo

Apebox C2 4K Combo - mały, tani odbiornik UHD 4K...

350 zł Więcej...
reklama